Moonlight & Carine - Down Down

Wśród masy nowości przemknęła nam premiera utworu „Down Down” zupełnie nieznanej nam formacji Moonlight & Carine. Polecamy ten całkiem przebojowo zrobiony kawałek z Rumunii, ale wydany we … Włoszech.

 

 

Nazwa Moonlight & Carine nic nam nie mów, a w dodatku przy pierwszym przesłuchaniu utwór „Down down” [ Ego Music ]  sprawia wrażenie nietypowego. Posłuchajcie go koniecznie, bo jest inny niż większość obecnie wydawanych.

 

W utworze zastosowano kilka fajnych patentów producenckich, na przykład lekko łamany rytm czy zsamplowaną i zalupowaną gitarę. Jeszcze innym atutem tego utworu jest wokalistka (czytaj niżej) o miłym i sympatycznym głosie śpiewająca z dużą lekkością takie tam ” ta ra ra ra…” i temu podobne.

Kim są?

Moonlight to projekt, który narodził się w Bukareszcie w 2019 roku przez Karo i Radu. Od początku ich współpracy natychmiast zaistnieli w radiach Rosji, Ukrainy i Bułgarii. Były tocovery hitów „Don’t Speak” i „Wicked Games”.

Carine to urodzona w 1996 roku wokalistka i autorka tekstów z Bukaresztu. Studiowała w najbardziej prestiżowych rumuńskich akademiach muzycznych, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych. I to pewnie dlatego tak „lekko” śpiewa.

Moonlight & Carine współpracowali już przy „Lullaby” i są teraz gotowi, by pozwolić wam posłuchać tego nowego.

Jak mówią: Postarajcie się tego nie śpiewać! A to jest trudne w tym przypadku z powodu wspomnianego wyżej łatwego lajt motywu.

Całkiem możliwe, że Inna, Olivia Addams czy Antonia będą niebawem miały sporą konkurencję w postaci Carine.