PROMO BLACK Chromeo, Bedoes, Dziarma, Tory Lanez, Meek Mill

Meek Mill Chromeo Dziarma promo black

W kategorii “Black” znów znakomita muza, także polskich artystów. Świetny “Janosik”.  Ta paczka promo jest urozmaicona, bo to nie tylko klasyczny hip-hop czy trap. Dorzuciliśmy tu także funky.  Chromeo, Bedoes, Dziarma, Tory Lanez, Meek Mill już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Ten super skład trzech znakomitości czyli Chromeo, French Montana & Stefflon Don – proponuje przyjemny funky house nawiązujący swoim schematem do lat 70-tych. Nowoczesnych brzmień – tu jak na lekarstwo. Chromeo – ten duet producencki z Kanady – nie pierwszy raz idzie w taki klimat. Specjalizują się co prawda w electro pop, ale tym zmodyfikowali go nieco by wejść w klimat lat 70-tych. Utwór promuje album “Head Over Heels“.

 


Ciekawy eksperyment w postaci współpracy hip hopowych artystów Bedoes & Kubi Producent z ludowymi czyli Golec uOrkiestra. Muzyka z patosem, tematy poważne i być może nie będą pasowały na każdy event. Wykonanie jednak znakomite i warte wysokiej oceny. Promo z wytwórni SBM Label.

 


Czarnoskóry kanadyjski raper Tory Lanez w remiksowanej wersji swojego własnego utworu brzmi aranżacyjnie dość oszczędnie, ale przez to brzmi ciekawie. Pewnie dlatego, że zestaw gości znakomity: Lil Wayne, Rich The Kid & DJ Stevie J.

 


Mało znany nam raper z USA – Meek Mill – prezentuje utwór z albumu “Championships”. Hip-hop, rap – ok to wszystko najwyższych lotów, ale zainteresowała nas przepiękna wokaliza w tle przez co utwór zyskuje ogromnie. Czy kroi nam się nowa gwiazda w tym gatunku? Prawdopodobnie, bo zobaczcie zestaw nazwisk.

Gościnnie na albumie pojawiają się: Cardi B, Drake, Anuel AA, Kodak Black, 21 Savage, Jeremih, PnB Rock, Fabolous, Future, Young Thug, Ella Mai, Jay-Z i Rick Ross.

 


Agata Dziarmagowska – ta wokalistka dała się poznać szerszej publiczności w 2012 roku, w “Mam talent”, a potem w programie “X Factor”. Podpisała kontrakt z Warner Music Poland. Wydała kilka singli, m.in. Mogę wszystko, nic nie muszę. Wchodząc w hip hop zmieniła się w Dziarma. Znamy jej “Coolaid”.

Oto ten nowy, którego producentem jest dalej Maro Music – producent jej wcześniejszych kawałków. “W “Drogie zabawki” jest ostro. Od mocnego trapowo-dubstepowego aranżu i ciekawie spreparowany wokal-rap Dziarma, po Malik Montana, który się jak zwykle postarał, bo rapuje odlotowo.

 


Jeszcze jeden utwór z SBM Label, także Bedos, ale uwaga juz “bez cenzury”, co cechuje większość produkcji tego wydawcy. W porównaniu z w/w “Janosik” tu mamy mniej melancholii, ale więcej emocji. Znakomity rap, mimo wielu przekleństw. Produkcja Michał Graczyk.