Ed Sheeran - Happier

Kolejny raz widać, że ten artysta znakomicie czuje się w spokojnych piosenkach. Ed Sheeran – Happier > pojawia się na razie tylko w jednej wersji. Już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Piosenka została napisana z udziałem dwóch znanych nam postaci Ryana Teddera – frontmana One Republic i Benny Blanco. Według Sheerana tematem utworu jest spoglądanie wstecz na wczesną relację i, mimo że początkowo zły i zgorzkniały na rozpadzie, później uświadamia sobie, że jego pierwsza miłość była szczęśliwsza z kimś innym. Powiedział: „Pamiętam pierwszą dziewczynę, z którą byłem, pierwszą i większość drugiego albumu, z którym byłam ze szkoły, i pamiętam faceta, z którym była, spotkanie z nim pewnego dnia i bycie podobnym. jest dla niej tak wielka, jak nigdy, widząc ich razem, nigdy tak nie wyglądaliśmy, nigdy nie byliśmy parą, nigdy nie byliśmy tak szczęśliwi, więc to była swego rodzaju epifaniczna chwila i napisanie piosenki, która w zasadzie była to.

Ed Sheeran – Happier pochodzi z ostatniego albumu Sheerana, jest w wplnym tempie, bo 90 uderzeń na minutę. Początek ma bardzo spokojny, ale nieco później wchodzi stopa i robi sie nawet nieco tanecznie.

 

Przypominamy, że Ed Sheeran odwiedzi Polskę w sierpniu 2018.