EMILIA ARTYMICZ 👌 WSPOMNIENIE ciekawy taneczny debiut

Emilia Artymicz wspomnienie , id records

Przedstawiamy debiutującą polską wokalistkę, której utwór zwraca na siebie uwagę pod kilkoma względami. Oto Emilia Artymicz i “Wspomnienie”.

 

Przyjemna linia melodyczna, ciepły wokal po polsku, jakość produkcji i taneczne brzmienie – gdy takie elementy idą w parze – warto tego posłuchać. Oto Emilia Artymicz…

 

 

Emilia ma niewątpliwie kojący ucho głos, ale w przypadku utworu wspomnienie ów wokal bardzo dobrze się komponuje z aranżem, a w szczególności z beatem, który jest bardzo lekki. I do tego czytelny co powoduje że utwór “Wspomnienie” doskonale nada się na parkiety. Ot, leci to po prostu lajtowo.👌👌

To zasługa producenta Del8. To Dawid Adamiec, którego możecie kojarzyć np. z utworu Gabora. Brak tylko wersji extended. Szkoda.

O niej

Emilia Artymicz brała udział w festiwalach zarówno ogólnopolskich jak i zagranicznych, między innymi zajęła trzecie miejsce na międzynarodowym festiwalu “Złote Talenty w Złotej Pradze” oraz drugie miejsce na festiwalu w Estonii ”Złoty Liść”. Od zeszłego roku jest członkinią Akademii Musicalowej MAM we Wrocławiu, ucząc się tańca, śpiewu i aktorstwa.

Śpiewu uczy się również indywidualnie w szkole “Apstrakt” we Wrocławiu. Poza muzycznie Artystka studiuje i aktywnie spędza swój czas wolny.