forget-you-topic-fast-boy

FAST BOY i Topic łączą siły w utworze ?Forget You?, który przypomina brzmienie pewnego bardzo znanego duetu producentów z Włoch. Czy to próba “podpięcia się ” pod sukces kolegów czy zwiastun nowego trendu w muzyce tanecznej?

 

 

Berliński duet braci FAST BOY , których na pewno zaliczamy do producentów najmłodszej generacji, ma na koncie bogate portfolio.  Był już Ofenbach, FAULHABER, Alle Farben, a ostatnio nawet Ownboss, a dziś do tej “kolekcji” dołącza Topic. Oto ich wspólny premierowy utwór ?Forget You?.

 

Czy to próba “podpięcia się ” pod sukces kolegów czy zwiastun nowego trendu w muzyce tanecznej? Sprawa wyjaśnia się gdy przypomnimy, że FAST BOY współtworzyli hit “Bad Memories”, razem z MEDUZA. Tak wiec można powiedzieć, że razem z nimi wypracowali nowe charakterystyczne brzmienie.

W “Forget you” mamy podobną stylistykę, która jednym się podoba, inni nie. Jak zwykle mamy przyjemny, męski wokal, ale moim zdaniem najciekawszy jest brzmieniowy smaczek, a la vintage,  w środku na przejściach.

O nich

Producenci, autorzy tekstów, wokaliści, instrumentaliści, DJ-e? FAST BOY do tej pory współpracowali z wybitnymi artystami, takimi jak MEDUZA, Ofenbach, Alok czy Hugel. Lista jest oczywiście dłuższa, bo ostatnio była np. FORTELLA.  Nowy kontrakt z Virgin Records Germany otwiera wrota do kolejnych sukcesów duetu.

Bracia Felix i Lucas Hain mają za sobą udany rok. Zgromadzili ponad 125 milionów odtworzeń, a ich hit ?Bad Memories? z udziałem Elley Duhé doczekał się remiksu samego Davida Guetty.

Topic czyli niemiecko-chorwacki producent współpracował już z Becky Hill, ATB, Bebe Rexha i Clean Bandit. Wielokrotne złote, diamentowe i platynowe certyfikaty w ponad 28 krajach.

Ma na koncie sporo nagród i nominacji, w tym MTV Europe Music Awards (2016), , Billboard Music Awards (2021) czy BRIT Awards (2022).

W 2022 roku zadebiutował na liście 100 najlepszych DJ-ów według ?DJ Magazine?.