yo yo mika

Trzeba uczciwie przyzna, że ten producent od czasy “Relax” niczym nas nie zaskoczył, pod tanecznym kątem. Mika teraz wraca ze śmiesznie brzmiącym tytułem “Yo yo”, ale co ważniejsze z fajnym tanecznym kawałkiem.

 

Mika przez lata utrzymuje swoja popularność, ale na gruncie muzyki pop. Tym razem jednak postawił na taneczny feeling i  wraca dziś z nową piosenką ?Yo Yo?, którą wykonuje podczas finału Eurowizji 2022. Jest bowiem jego współprowadzącym. Rozpoznacie go bez problemu.

 

 

“Ta ta ta ta ra ra ra…” – coś takiego słyszymy w refrenie. Widać więc zupełnie inne podejście do tworzenia utworu. W słynnym “Relax” postawił na “take it easy” i falset. Teraz śpiewa zupełnie inaczej. To już historia, by przypomnijmy, było to … 16 lat temu.  Teraz jest to lekki Deep house.

Mówi

  • Chciałem napisać piosenkę, która sprawi, że będziesz płakać i tańczyć w tym samym czasie. Piosenkę, która sprawi, że świat, mimo swojej surowości, poczuje się lepiej. Coś, co zawsze będzie cię pocieszać. Napisałem ją dla ciebie, byś słuchał w swoim pokoju albo w klubie, ale zawsze pamiętał, że chodzi o tylko o ciebie.

O nim

Michael Holbrook Penniman Jr., jak naprawdę nazywa się Mika, urodził się w 1983 roku. W wieku siedmiu lat zaczął pobierać lekcje śpiewu. Pierwszy sukces zdobył za sprawą przeboju ?Grace Kelly?.

Singiel trafił na debiutancki album artysty, ?Life In Cartoon Motion?, który dotarł na szczyt list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Także w innych 11 innych krajach i rozszedł się w nakładzie 8,3 miliona kopii, gromadząc ponadto 2,8 miliarda streamów.

Wydał 4 kolejne albumy, które sprzedały się w milionach egzemplarzy: ?The Boy Who Knew Too Much?, ?The Origin of Love?, ?No Place In Heaven? oraz ?My Name Is Michael Holbrook?. Ponadto zdobył nagrodę BRIT, a także nominacje do nagród Grammy, MTV Europe Music Awards, Capital Radio Awards i World Music Awards.

Muzyk ma również swój własny program w RAI2 ?Stasera Casa Mika?, który w 2017 roku zapewnił mu nagrodę Rose D?or za najlepszy program rozrywkowy. Ponadto, był trenerem we francuskim ?The Voice? i jurorem w ?X Factor Italia?, a także prowadził własną audycję radiową w BBC2 – ?The Art of Song?.

 

https://www.instagram.com/tv/Cdib9WxlesC/?utm_source=ig_web_copy_link