Emily Nash Garden

Ta dziewczyna to nowa postać z klubowego runku w Wlk. Brytanii, na którą chcieliśmy zwrócić waszą uwagę. „Garden” to najnowszy utwór Emily Nash. Poznajcie ją bliżej.

 

Poznajcie jedną z najbardziej utalentowanych młodych brytyjskiej muzyki tanecznej. Emily Nash szybko wspina się po szczeblach obiecująco zapowiadającej się kariery. Jej najnowszy utwór „Garden” już jest na listach klubowych przebojów w kilku krajach Europy.

 

„Garden jest kolejnym singlem po , „Falling”, „Mind” i „Pressure”.  Zgromadziły miliony streamów na Spotify i zyskały wsparcie stacji radiowych takich, jak BBC Radio 1, BBC Introducing, Capital i Kiss.

Tak to teraz wygląda na wyspach brytyjskich. Radio promuje nowe talenty.

„Garden” to całkiem ciekawy kawałek. Ciekawy z tego powodu, żę nie naśladuje typowego UK jaki znamy z list przebojów (Joel Corry i inni). Producentka robi muzykę po swojemu, bo jest to bliskie tech house. Nie jest to jakaś lajtowa muza i być może nie będzie na konkurowała z topowymi hitami z mainstreemu. Niemniej jednak zwracamy na nią uwagę, bo jest warta tego. Podobnie kiedyś zaczynał Sigala.

Ona jednak nie naśladuje nikogo znanego! Dostrzegły to brytyjskie stacje radiowe, a także Ministry of Sound, która zajęła się promocją Emily Nash.

O niej

Ta DJ-ka i producentka mająca dopiero 20 lat (zobacz wideo niżej) robi ostatnio karierę. Wystartowała w 2020 roku, ale my ją mieliśmy okazje poznać kilka miesięcy temu, bo zrobiła remiks do utworu Little Mix i Navos, jak i wydając własne wielkie hity house.

Emily była regularnie wspierana przez Radio 1, BBC Introducing, KISS FM, Reprezent Radio i wiele innych.

Pojawiła się również na playlistach Spotify New Music Friday UK, UK House Music, The Drop, mint, Massive Dance Hits i wielu innych!

Emily dorastała w środowisku muzycznym imiało to duży wpływ na nią gdy uczestniczyła co roku w Glastonbury Festival.

Ma jednak wyuczoną wiedzę muzyczną. Studiowała produkcję muzyczną w college’u i zajmuje się produkcją od 3 lat. Jej inspiracje to artyści tacy jak Sonny Fodera, Patrick Topping, John Summit, Gorgon City, MK i wielu innych!

Mimo 20 lat  grała już na Leeds Festival, Creamfields i Sundown Festival! Oto Ona, zobaczcie!