iraida gromee Don't Stop The Party (I Like My DJ)

“Don’t Stop The Party (I Like My DJ)” – takie tytuły lubimy, a i sam utwór niczego sobie, bo bardzo dance’owy. Do tego jakby ze znaną melodią w tle. Zobaczcie co zrobił duet Gromee i Iraida.

 

“Don’t Stop The Party (I Like My DJ)” – czy taki tytuł można uznać za podlizywanie się DJ’em? Chyba tak, no ale nie oni pierwsi tak czynią, bo gdy przypomnicie sobie mega hit “Hey DJ“… Niezależnie od tego dopatrujemy się w tej nowej piosence duetu Gromee i Iraida wykorzystania linii melodycznej z innej – dziś już nie tak znanej piosenki.

 

 

Typowo imprezowo , bo słyszymy “W górę, w dół, w górę, w dół…” czyli nie “kończmy imprezy” – ?Don?t Stop The Party?. Gromee tym razem bardzo dance’owo, ale cóż – biznes is biznes.

Jak mówią: ON

  • … ?Don?t Stop The Party? …. jest jak rollercoaster pełen dźwięków. Wokal IRAIDY i jej pomysły świetnie zgrały się w tym utworze i mam nadzieję, że numer spodoba się Wam tak bardzo jak nam?

ONA

  • ?Znacie ten moment, kiedy jesteście na super imprezie, gra Wasz ulubiony DJ i chcielibyście, żeby ten wieczór nigdy się nie kończył? Właśnie o tym jest ?Don’t Stop The Party?. To piosenka o miłości, którą dzielisz się ze swoimi ukochanymi artystami, muzyką i ludźmi. Napisałam ją z Gromeem, który jest topowym DJ-em, i który, wraz z Achi, bardzo mnie zainspirował. Odpalcie numer i dajcie znać, czy widzicie siebie tańczących na swoim ulubionym festiwalu.” 

 

Iraida to jedna z czołowych kompozytorek rumuńskiego przemysłu muzycznego. Napisała piosenki dla wielu artystów jak: Inna, Alexandra Stan, Sak Noel, Olivia Addams, Antonia i wielu innych. Utwór ?Modern Love? z Manuelem Riva, bardzo szybko wspiął się na szczyty list przebojów. Był numer #1 Shazamowego zestawienia TOP 200 w Bułgarii i Rumunii.

To dopiero trzeci utwór tej wokalistki u nas. Najlepiej był, do tej pory przyjęty “The Best Part” , z nie byle kim , bo duetem Marnik. Było to pod koniec 2022 roku.

 

Coś nam to przypomina …

To nie to , żeby się czepiać, ale “Don’t Stop The Party (I Like My DJ)” przypomina nam pewną piosenkę. Powstała dawno, dawno… temu. Posłuchajcie i sami wyróbcie sobie zdanie na ile obie piosenki są podobne.

 

Evelyn Knight to amerykańska piosenkarka , popularna w czasach lat 40/50 XX wieku. Ale ta melodię łatwiej skojarzyć z reklamy auta Hyundai, z 2018 roku, kiedy to wykorzystano tam właśnie tą piosenkę.