HEARTSTRINGS💥M-22 i E.Henderson, Bakermat i inne top premiery

janji, heartstrings ella hendertson m-22, Ferias no brasil master m

Potrzebujecie nowej dawki świetnej muzyki house? Oto ona! Nie zawiedziecie się.👌 Oto M-22 & Ella Henderson, Don Diablo, Anna Grey, Bakermat ft. Ann Nesby, Michael Calfan ft. Hannah Boleyn. 👌

 

 

Gdy posłuchacie naszej dzisiejszej selekcji premier house, z pewnością dojdziecie do podobnego wniosku: MUZYKA HOUSE MA SIĘ DOBRZE. Dla przykładu już pierwszy z utworów “Heartstrings” to kreatywna robota producencka. Zresztą, oceńcie sami.

 

I znów ten fantastyczny wokal 💥💥 Brytyjka Ella Henderson w kawałku “Heartstrings” [Universal Music], tym razem we współpracy z M-22. To producenci Frank Sanders i Matt James, którzy nie raz dali pokaz dobrej producenckiej roboty. Tutaj znakomicie spreparowali bas, ale cały aranż to “perełka”.

 

DJ Bakermat znów w swoim charakterystycznym stylu, który ma swoich zwolenników wśród polskich DJ’ów.
„Joy” [Big Top Amsterdam] stworzył we współpracy z amerykańską piosenkarką R&B, Gospel i Dance, Ann Nesby.

Tak więc Bakermat powraca do brzmienia inspirowanego gospel ze swoim charakterystycznym saksofonem w roli głównej.
Jak pisze nam:

  • czy można lepiej opisać ten utwór, jeśli nie użyć własnego tekstu: „Przynosisz mi radość, tyle radości”! Gwarantowane, że zanucisz ten saksofonowy riff w mgnieniu oka.

 

“Bloodline” [Universal Music] to bardzo lekki kawałek deep house z dawką “tropical” brzmień, ale jego największymi zaletami jest znakomita robota producencka i całkiem niezły wokal.

Anna Grey to wokalistka z Niemiec, być może znana wam np. z utworu VIZE “Way back home”.

 

Don Diablo w swoim najnowszym promo “All That You Need” [Hexagon] pozytywnie nas zaskakuje. Wraca do elektronicznych brzmień, które już kiedyś były modne.

 

Doskonale nam znany producent z Francji – Michael Calfan – znów oferuje nam ciekawy produkt. “Deals With God [Spinnin] to utwór piano house z gwizdaniem, ale niech was to nie zgubi. Nie jest tu słodko, a raczej klimatycznie.

Wspomaga go wokalistka o intrygującym głosie. To niejaka Hannah Boleyn.