Danny Avila, cali dreams House promo Mike La Funk Satisfy drive me home dave crusher jackmar

Progressive House, Disco House, vocal house … tym razem mamy bardzo różnorodnie. Martin Garrix ft. Bonn, DJ Licious, DJ Brooklyn, Bassjackers x Pep & Rash, Freshcobar & Lavelle Dupree i Adriano Pepe feat Floriana Camiolo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

Świetny kawałek, który dostaliśmy z Australii. Prosty utwór czy czytelną linią melodyczną i skądś już znanym niskim męskim wokalem. Brooklyn to DJ’ka i producentka, bardzo już znana w regionie Azji-Oceanii. Do tego dwa bardzo dobre klubowe, mocno energetyczne, remiksy w ciągle tam popularnym Bounce oraz Future House. Label: Hussle Recordings/ TMRW .

 


Bassjackers x Pep & Rash w utworze „Poppin” wydaje się nagraniem banalnym, ale ostatecznie coś w nim jest. Rapowa wstawka w połączeniu z innym samplami wokalnymi i ogromną dawką energii w postaci basu i brzmień elektronicznych daje finalnie dość  ciekawy efekt. To oczywiście propozycja do big room. Label: Spinnin Records

 


Martin Garrix jakby chciał nadrobić zaległości. Oto jego kolejny nowy utwór. „High On Life” to utwór, który ukazał się dokładnie w momencie zakończenia setu DJ’a podczas tegorocznego festiwalu Tomorowland. „High On Life”, nagrany ze szwedzkim debiutantem Bonn, to kolejny utwór Martina Garrixa, który stał się radiowym hitem. Mocna bardzo produkcja. Przydałby się jakiś lżejszy remiks. Pewnie będzie niebawem.

 


Nowa propozycja z labela Hexagon (Don Diablo). Klimatyczny utwór ze sporą dawką energii, ale uzyskaną bez progresji. DJ Licious z Belgii ma na swym koncie kilka produkcji, m,in. z Dragonette.

 


Fanów coraz popularniejszego utworu Kungs x Throttle „Disco Night” na pewno spodoba sie ten kawałek oparty na stylistyce disco house.  Freshcobar & Lavelle Dupree – Disco Bus.

 


Nowa propozycja z labela Sirup Music. Adriano Pepe feat Floriana Camiolo – „To Be In Love” to bardzo urozmaicony kawałek vocal house, bo jest tu zarówno klasyka tej muzy jak i chwilami future house. Są break-beatowe frazy i bardzo ciekawy wokal.  Warto tego posłuchać, tu jest coś ciekawego.