Hurricane, Ofenbach Ella Henderson, Hurricane vip remix
Ofenbach i w środku - Ella Henderson (fot. Warner Music)

I znów ta Ella Henderson! Ma dziewczyna głos. Nie dziwi więc, że kolejni topowi producenci zaproponowali jej współpracę. Tym razem są nimi Ofenbach. “Hurricane”

 

Ten wokal wymiata niczym huragan, parafrazując tytuł tego utworu czyli “Hurricane“. Czy jednak dorówna popularnością najpopularniejszemu utworowi Elli Henderson czyli “We Got Love”. Pamiętacie pewnie, nagrała go z Sigala.  Jednak, tym razem w roli głównej Ofenbach.

 

Od razu słuchać, że producenci są (jak wiadomo) z Francji, bo nie “skażeni” UK House. To na tym brzmieniu wyrosła na gwiazdę Ella Henderson. To już pierwszy plus “Hurricane”. César i Dorian, których mieliśmy okazje swego czasu poznać osobiście, znakomicie wykonali swoją robotę, choć nie tylko oni. Utwór współtworzyli ich koledzy, dobrze wam znani. To Quarterhead. Panowie zresztą, nie od dziś razem pracują.

Mamy więc dobrze skrojoną mieszankę House, Slap i Dance połączoną ckliwą melodią, której energię i dramaturgię w ogromnym stopniu powiększa Ella.

Oni i Ona

Paryski duet Ofenbach jest już ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. W krótkim czasie Ofenbach stali się najchętniej streamowanym francuskim duetem na świecie, przekraczając 2 miliardy odsłuchów. César de Rummel i Dorian Lauduique działają już ponad 6 lat.

Oto co mówią przy okazji tej premiery:

  • “Uwielbiamy głos Elli i jesteśmy szalenie podekscytowani, że w końcu udało nam się coś razem nagrać. Jej wokal idealnie pasuje do “Hurricane”. Nie możemy się doczekać, by grać ten numer na żywo na całym świecie” 

Ella z wielką radością przyjęła propozycję Ofenbach. Mówi:

  • “Ależ to super sprawa – stworzyliśmy hymn końca lata. Współpraca z Ofenbach była wielką frajdą. Są superutalentowani, a nagranie tej piosenki było przyjemnością”

 

A więc mamy kolejny hit ?

Z pewnością tak. Pytanie brzmi czy prześcignie “Katchi“, “Head Shoulders Knees & Toes” lub “Be Mine”, które wg naszych statystyk najlepiej się u nas podobają do tej pory. To pokaże czas, bo w tej chwili pewne jest DJ’e dostali dobry kawałek do pogrania.