ella henderson risk at all house gospel choir

Ella Henderson dała się poznać z ciekawego wokalu w przeboju Sigali „We Got Love”. Ale to już historia sprzed dwóch lat. Teraz wydaje nowy utwór pt. „Risk at all”, już jako tzw. główny artysta. Towarzyszą jej House Gospel Choir i Just Kiddin.

 

Utwór „Risk It All” zwraca nasza uwagę zwłaszcza wysokiej jakości wokalami. Ella Henderson do współpracy wybrała sobie sprawdzoną formację wokalną  House Gospel Choir i duet producencki Just Kiddin. Wyszedł z tego bardzo wysokiej jakości kawałek.

 

„Risk at all” to typowy UK House, znany nam choćby z brzmienia wspomnianego Sigali. jednak utwór wyróżnia się na tle innych bardzo dobrą warstwą wokalną. Nie jest to może kawałek na czołowe miejsca list przebojów, ale jego strona wokalna wnosi do neigo swoją oryginalność i jakość.

O Ella Henderson

Gabriella Michelle „Ella” Henderson to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Była finalistką dziewiątej serii The X Factor w 2012 roku i zajęła szóste miejsce, mimo że była zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Następnie podpisała kontrakt z Syco Music.

O House Gospel Choir

HGC to projekt połączenia muzyki House i Gospel, który zawsze sprawia, że ​​publiczność klaska, tańczy i śpiewa. Pokazy HGC łączą grupę wybitnych wokalistów, zespół full house i DJ-a, tworząc bezwysiłkową fuzję na żywo największych melodii house i gospel, a więć religijnych.

Magią golspel to grupa mwokalistów i wokalistek współpracujacych z producentami muzyki House. Byli to np. Todd Terry , DJ Spena (zdobywca nagrody Grammy). Ostatnimi czasy nagrywali nawet z Riton.

Obecny chór House Gospel Choir rozrósł się do ponad 150 członków wszystkich religii i środowisk. Zabierają nas do kościoła, dosłownie i w przenośni, i przypominają nam, bez względu na nasze duchowe skłonności, o dźwiękowych wzdęciach w naszej klatce piersiowej, które mogą inspirować naprawdę wspaniałe harmonie.

O Just Kiddin

To dwaj brytyjscy producenci Laurie Revell i Lewis Thompson. Remiksowali m.in. utwór „Sad stry” dla Merk & Kremont. Współpracowali też z Cedric Gervais.

 

p.s. A na koniec zdradzimy jeszcze nieoficjalna informację (na dzień pisania tego artykułu), że 17 września 2021 pojawi się utwór Elli razem z … duetem Ofenbach. Będzie nosił tytuł „Hurricane” i będzie w dużo lżejszej stylistyce niż „Risk at all”.