DJ Raport przedstawia: Lost Frequencies, David Kushner ' In My Bones'
od lewej: Lost Frequencies, David Kushner (fot. Sony Music)

Ten producent z Belgii zaczął dokładnie 10 lat temu, od “Are You with me” i do tej pory robi przeboje. Najnowszy, pt. “In my bones”, ma w sobie nowe pomysły. Zobaczcie jakie.

 

 

Kilka miesięcy temu Lost Frequencies wydał znakomicie przyjęty album ?All Stand Together?. Ale już dziś deklaruje rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału w swojej długiej już karierze. Dla nas jest to zapowiedź optymistyczna , bo ten premierowy ?In My Bones? brzmi bardzo tanecznie.

 

 

Jak On to robi? – kolejny raz można by zapytać. Znów jest muzycznie świeżo, ale nasza uwagę w ?In My Bones? zwraca niebanalny podkład rytmiczny, niby “na 2”, ale nie do końca. Jest oczywiście miła dla ucha melodia. Tu ciekawostka, bo odkryłem, że współtwórcą utworu jest Ryan Tedder – wokalista OneRepublic.

?In My Bones? to ciągle Deep house. Ale, ku naszej radości, Félix De Laet idzie w przeciwnym kierunku niż nostalgiczne brzmienie tego gatunku. Producent, jako , że jest też DJ’em, zadbał o “extended mix”, która chyba nie jest oficjalne wydana.

Warto docenić wokal. Tutaj pojawia się David KushnerWokalista cieszy się coraz większą popularnością i ogromną publicznością. Może pochwalić się imponującą liczbą 24 milionów stałych słuchaczy na Spotify. Jego hit ?Daylight?, z 2023 roku, przekroczył już miliard odtworzeń !

Jak mówi LF:

  • ?In My Bones? to nie tylko piosenka; to podróż w głąb ludzkiego doświadczenia, gdzie znajdziemy najskrytsze emocje, a melodie pozostają długo po ucichnięciu muzyki. Współpraca z Davidem Kushnerem nad tym kawałkiem była niezapomnianym przeżyciem. Jestem bardzo podekscytowany możliwością podzielenia się ze światem surowymi emocjami i dźwiękowym urokiem…