DJ Raport przedstawia: twocolors, Roe Byrne 'stereo'

Jak pisaliśmy nie raz, ten duet producencki z Niemiec, działa “na dwa fronty”. Z jednej strony robi miłe dla ucha piosenki w stylu tanecznego Pop, z drugiej – realizuje swoje zamiłowanie do EDM-owym brzmień. Tym razem dostajemy “Stereo”, który spełni oczekiwania fanów lżejszej muzy.

 

 

Jakiego twocolors lubimy? Każdy DJ pewnie powie: “takiego jak w “Heavy metal love“😉😉 Tymczasem w “Stereo” nasz ulubiony duet z Niemiec robi to inaczej, bo “uderza” w gusta tzw. szerokiej publiczności.

Hmmm, żeby trochę ponarzekać… “Stereo” jest jakby za słodkie muzycznie. Ale 👌👌 należy się za ten dream trance’owy klimat, słyszalny w głównym motywie. Słuchać wyraźną inspirację jego niemieckim nurtem. .

Warto też zwrócić uwagę, że Emil Reinke i Pierre-Angelo Papaccio aka twocolors lekko minimalistyczną formułę akordów i świetne “dopieszczenie” (coś więcej niż tylko mastering) brzmienia. To pewnie sprawka jakichś tradycyjnych lampowych “skrzynek” w studio. Pozwala to im formować swój charakterystyczny styl, choć wolelibyśmy już zapomnieć o Slap house.

W ?Stereo? gościnnie pojawia się nieznany nam wokalista Roe Byrne. Urodzony w Irlandii rozpoczął songwriterską karierę w bardzo młodym wieku. Już zwrócił uwagę popularnego w jego kraju artysty – Dermota Kennedy?ego, który okrzyknął go ?kolejnym wielkim sukcesem irlandzkiej muzyki?. To dopiero trzecie wydawnictwo tego młodego człowieka.

Producenci komentują:

? “?Stereo? opowiada o wyjątkowym uczuciu spotkania i połączenia się z kimś, kto jest po prostu magiczny. Chodzi o tę jedną na milion szansę znalezienia dokładnie tej właściwej osoby, z którą będziemy zsynchronizowani i będziemy mogli wyleczyć się z poprzednich związków. Kiedy jesteśmy z kimś w pełni kompatybilni, stajemy się niezniszczalni…”