Promo POlska LIber InoRos Femme Gałuszewska Mrozu

Polski misz-masz. Cztery propozycje, każda zupełnie inna gatunkowo. Brawo! Bo macie w czym wybierać. Oto neosoulowy – Mrozu, folkowi – Liber x InoRos, Magda Femme i Marcin Czerwiński ft. Zawidzki w reggaeton i Marta Gałuszewska w klimacie future pop.

 

 

Po kilku latach przerwy Liber i InoRos ponownie spotkali się w studio, pierwszym efektem tej współpracy jest singiel zatytułowany ?Piękne życie?. Do nowej piosenki powstał teledysk, w którym w rolach głównych zobaczyć można członków Kabaretu Paranienormalni.

 

Liber i InoRos ?Piękne życie? to ciekawa, bo dość oryginalna propozycja. Mamy tu bowiem mieszankę góralskiej romantycznej nuty, elementy hip-hopu, a może bardziej r’n’b (urban) i tanecznej stopy, tak “pod nóżkę”. Utwór na pewno przyda się na wesele lub inne imprezy biesiadne!

 


Reggaeton po polsku. Proszę bardzo, coraz częściej. Oto bardzo sympatyczna piosenka, którą śpiewają Magda Femme i Marcin Czerwiński , a rapuje niejaki Zawidzki. “Nie mów mi, że za późno” naszym zdaniem ma spore szanse u was.

 


Juz po pierwszych taktach utworu “Napad” słychać, że Mrozu znów stworzył jedną ze swoich wyjątkowych piosenek, jak np. “Jak Nie My To Kto”. Oto co mówi:  ?Pisanie muzyki pod film to niezłe wyzwanie, którego zawsze chciałem się podjąć. Kiedy przeczytałem scenariusz, oraz zobaczyłem obsadę ?Na bank się uda”, to udać się musiało . Był to bardzo inspirujący impuls, który szybko stworzył projekcję w mojej głowie.

Razem z Ras (Rasmentalism) mieliśmy nie lada frajdę siedząc nad tekstem, w którym myślę, że udało nam się oddać ducha fabuły, a muzyczna warstwa bujającego ?ghetto soulu” jeszcze to podkreśliła. Tym bardziej cieszę się że kawałek ?Napad” znajdzie się również na mojej nowej płycie pt. ?AURA”, którego premiera 12 Kwietnia 2019“.

 


Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8 edycji The Voice of Poland, to niewątpliwie jeden z najgorętszych debiutów 2018 roku! Jej singiel ?Nie mów mi nie? podbił radiowe listy przebojów i stał się niewątpliwym hitem ubiegłego roku. Obecnie, po kilku miesiącach pracy nad nowym materiałem i koncertach w całej Polsce, Marta prezentuje mini wydawnictwo ?Reasons? ? złożona z 4 premierowych utworów zapowiedź debiutanckiej płyty Artystki.