la zabawa liber inoros

„La zabawa” to pełen humoru i tanecznych rytmów kawałek jakich ciągle u nas mało. Dlatego z autentyczną przyjemnością polecamy go na każda imprezę. Sprawcami jego są Liber & InoRos.

 

Tym razem ci pełni humoru artyści postanowili zaprosić do udziału w teledysku „La zabawa” Sławomira Peszkę byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, który znany jest nie tylko z sukcesów sportowych ale i z zamiłowania do dobrych imprez. Oto jak tym razem skończyła się dla Peszkina wyprawa na miasto?

 

Już sam tytuł „La zabawa” jest zabawny sam w sobie. To nie pierwsza ich wspólna robota, ale panowie dorzucili tym razem dużo więcej, zwłaszcza muzycznie. Chwilami wchodzą w reggaeton, chwilami w popularny kiedyś reggae-dance, na moment w Tropical, a potem robią z tego typowy dance pop, cały czas okraszony zabawnym tekstem. Jest jeszcze rap, może nie rasowych lotów, ale gdy się robi kawałek z tzw. przymróżeniem oka, takie szczegóły nie mają znaczenia. No i oczywiście jest też na ludowo, bo to taki ich trochę znak rozpoznawczy. Dzięki temu wszystkiemu utwór ani na chwile nie jest monotonny.

Projekt Liber & InoRos od początku swojego istnienia niesie mnóstwo pozytywnej energii. Na swoim koncie mają już kilka znanych utworów m.in przebój „Czyste szaleństwo” na Euro 2012, „Piękne życie” czy „Piątunio”. Tym razem nie mogło być inaczej.

InoRos

to polski zespół muzyczny założony w 2006, wykonujący muzykę z pogranicza popu i folk rocka, finalista drugiej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Powstał w 2006, jego pierwotny skład tworzyli: Kamil Kowalcze, Łukasz Bodura, Mateusz Janiczak, Piotr Moskała, Paweł Kowara i Rafał Nowak. Ich początkowa twórczość ograniczała się do grania lokalnych bankietów, uroczystości okolicznościowych oraz koncertów. Od początku tworzyli muzykę zainspirowaną folklorem podhalańskim oraz muzyką folkową z pasma Karpat.

Liber

, a właściwie Marcin Piotrowski, to polski raper i autor tekstów, były członek hip-hopowej grupy Ascetoholix. Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Włodarczyk, Mezo, Slums Attack, Gosia Andrzejewicz i Natalia Szroeder. Jest prawdziwym weteranem w branży, bo działa od 1999 roku.