DJ Kurs Lato 2019 >36 edycja – rusza pierwsza kwalifikacja i Meeega Promo

DJ Kurs Lato 2019 DJ Promotion

Dopiero co zakończyła się zimowa edycja kursu DJ Promotion, a już niektórzy dopytują się kiedy będzie następny. Dlatego już teraz – dla zdecydowanych i chętnych złowić bardzo atrakcyjną promocję – uruchamiamy kwalifikację na 36 edycję DJ Kurs Lato 2019, który będzie ponownie organizowany we współpracy z Ośrodek Szkoleń Medialnych Radio dla Ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36 edycja odbędzie się tak jak od wielu lat w pierwszym tygodniu wakacji, a dokładnie 24 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2019 roku. Rezerwujcie wakacje, urlopy czyli po prostu czas.

A jeśli chcecie wiedzieć jak jest na kursie DJ Promotion i Ośrodka Szkoleń Medialnych zobaczcie relację z ostatniej – 35 edycji.

Jeśłi jeszcze się nie zarejestrowaliście lub chcecie znać więcej szczegółów zaprawszamy na stronę rejestracji.

 

Zajęcia podzielone są na:

TEORETYCZNE – Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki. Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie. Nową tematyką jest zagadnienie eventowe. O tym niżej. RElację z ostatniej edycji kursu znajdziesz na stronie DJ Promotion, w zakładce DJ Raport.

1.Budowa utworu muzycznego

2. Budowa setów muzycznych

3.Technika miksowania nagrań

4. Podstawy akustyki

5. Wiedza z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego

6. Poprawne używanie mikrofonu

7. Prawo autorskie czyli kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza publicznie muzykę i zarabia na niej

8. Najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę

9. Podstawowa wiedza o gatunkach muzycznych, runku muzycznym i historii muzyki pop.

10. Jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie?

11.Marketing w pracy DJ’a czyli jak się dobrze “sprzedać” za konsoletą.

PRAKTYCZNE – Będą obejmowały naukę na najlepszym obecnie profesjonalnym sprzęcie. Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy Dj`e współpracujący z nami od wielu lat. Ich zaletą jest nie tylko profesjonalna znajomość tematu, ale też lekkość i łatwość przekazywania wiedzy w kształceniu. Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Sin, DJ Pepe, DJ Philippe, Paweł Bobrowski (Radio Dla Ciebie), Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion)
Tradycyjnie planujemy wizyty innych postaci z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Planowana jest wycieczka do Radia Dla Ciebie, by “od kuchni” zobaczyć pracę profesjonalnego DJ`a radiowego i odwiedzić najstarszą audycję radiową w Polsce o tematyce klubowej, Noc Dj-ów (RDC, piątki, godz, 23.05 – 04.00)

EVENTY to nowe zajęcia na naszym kursie ukierunkowane na poprawienie swojej wiedzy w zakresie prawa autorskiego oraz organizacji eventów czyli: Jak przygotować atrakcyjny event, aby klient był zadowolony? Jak do tego podejść organizacyjnie? Jaką wybrać muzykę? Jak poprowadzić imprezę? Jak zorganizować konkursy? Zakres:

a. Znajomość odpowiedniego dobierania repertuaru muzycznego dla poszczególnych rodzajów imprez.

b. Techniczne różnice w budowaniu programu muzycznego.

c. Techniczna obsługa sprzętu muzycznego oraz jego optymalna konfiguracja w kontekście powyższych rodzajów imprez.

d. Przygotowanie odpowiedniego scenariusza imprezy.

e. Stosowna kreacja wizerunku prowadzącego imprezę.

f. Znajomość zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.