intro szkolenie DJ PROMOTION

DJ Promotion rusza z nową formułą szkoleniową, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi marzących być DJ’em. Na czym polega INTRO SZKOLENIE i czym się różni od dotychczasowych kursów ?

 

Tradycyjne kursy nie będą odłożone do lamusa. Na pewno odbędzie się letni dj kurs , który – jak zwykle – potrwa tydzień czasu. O tym przy innej okazji. Dziś chcielibyśmy zaanonsować tzw. INTRO SZKOLENIE, które wystartuje 2 marca b.r.

Skąd ten pomysł?

Przede wszystkim zrodził się on z aktualnej sytuacji na rynku didżejskim, który co tu dużo mówić funkcjonuje w pewnym chaosie. Znów obserwujemy zalew tzw. pseudo DJ’ów czyli takich, którzy dopiszą sobie przedrostek “dj” w swoim adresie e-mail. Wtedy uważają się za DJ’a.

Gdyby chodziło tylko o to , nie byłoby sprawy. Niestety pojawia się ich coraz więcej w branży, próbując ukraść miejsce pracy DJ ‘a wielu profesjonalistom. Kluczowe jest tu słowo “ukraść”. To wtedy gdy taki człowiek ściąga utwory z YouTube czy innych serwisów – oczywiście ” na lewo” czyli za darmo. Działa w szarej strefie podatkowej. Może więc zaniżać ceny do absurdalnie niskich wartości.

Co z tego, że co jakiś czas słyszymy (nieoficjalnie) o zaocznym skazaniu (plus grzywna finansowa) takiego czy innego człowieka. W przypadku recydywy – kary więzienia. Takie dane nie są oficjalnie publikowane, dlatego wszystkim takim “wolnym strzelcom” wydaje się, że … nie ma problemu.

Z drugiej strony jest grupa ludzi, którzy chcieliby zdobyć wiedzę minimum, aby czuć się bezpiecznie. Tylko co to jest to “minimum”? Tutaj z pomocą przyjdzie Intro szkolenie DJ Promotion . To nowa ekspresowa formuła szkolenia dzięki, której można szybciej poznać tajniki sztuki didżejskiej.

Trzeci argument jest taki, że w naszej aplikacji zgłoszeniowej do naszego serwisu zebrało się już ponad 500 odrzuconych wniosków. Intro Szkolenie jest właśnie dla takich , które chcą to skorygować. Wtedy będą mogli korzystać z naszego serwisu. To także wyraz troski o posiadanie właściwej wiedzy prawnej, która pozwoli uniknąć w/w przykrych konsekwencji.

Szczegóły poznasz na Wydarzenia Facebook. Uwaga! Limit uczestników to 15 osób.