STARE/NOWE U96 vs John Christian i coś extra

John Christian

Oto klasyk z połowy lat 90-tych w nowej bardzo dynamicznej wersji John Christian i wokalem Juliette Claire. Oprócz tego may dla Was coś extra: jeszcze jedną nową wersję klasyka “Family Affair”, którego niedawno przedstwialiśmy w odświeżeniu.

 

 

 

 

W labelu Don Diablo “Hexagon” pojawia się coraz więcej przeróbek. Oto ta najnowsza. John Christian ft. Juliette Claire “Club Bizarre”.  Producent naprawdę nazywa się John Dirne i pochodzi z Holandii. Nie jest nowicjuszem. Trzeba powiedzieć, że ta nowa wersja jest pełna świetnych pomysłów brzmieniowych. Ciekawy wokal niejakiej Juliette Claire. Dużo w niej energii. Może stanowić świetne ubarwienie seta.

A jak ma się do oryginału? Zobaczcie.

 

U96 to niemiecki projekt muzyki tanecznej utworzony przez DJ i producenta Alexa Christensena oraz zespół producentów o imieniu Matiz (Ingo Hauss, Helmut Hoinkis i Hayo Lewerentz). Zasłyneli najpierw utworem “Das Boot, w 1992 roku, ale “Club Bizarre” też był sporym hitem marki U96. Było to w 1995 roku.

Która wersja ciekawsza? John Christian czy U96? To zależy od wieku słuchającego.

 


Klasyk Mary J. Blidge w nowej wersji Richard Grey pojawił się dwa tygodnie temu. Tymczasem mamy jeszcze jedną wersję, bardziej podkręconą autorstwa dobrze znanego nam duetu producentow Disco Fries. Tworzą go Daniel Boselovic i Nicholas Ditri. Sprawdźcie koniecznie!

 

Lubisz House Music? Zobacz nasze inne typy przeróbek.