Global Deejays - Hey Girl (Shake It)

Dawno nie słyszeliśmy o tej formacji, której hit “San Francisco” grany jest jeszcze po dziś dzień przez wielu DJ’ów. Czas jednak biegnie i prawie o nich zapomnieliśmy. I oto wracają > Global Deejays – Hey Girl (Shake It) już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

Global Deejays – Hey Girl (Shake It) to ciekawy powrót. Ta formacja z Austrii to: DJ Taylor (Konrad Schreyvogl), DJ Mikkel (Mikkel Christensen), Flow (Florian Schreyvogl) i Marie Geidel. Ich pierwsze trzy single były dużymi hitami w Europie, ale szczególnie  The Sound of San Francisco  czyli remake hitu z 1967 zaśpiewany przez Scotta McKenzie.

 

 

Oto mamy ich nowy kawałek. Wprawne ucho rozpozna nie tylko klimat oldschool lat 90-tych, ale też skąd pochodzi oryginał. “Hey Girl (Shake It)” powstał na bazie, przede wszystkim słów, kawałka raperskiego duetu The Outhere Brothers. Pamiętacie go? Robili niezłe hity. Posłuchajcie na samym dole oryginału i porównajcie z tą nową wersję. Klip na dole.

Wersja Global Deejays to original mix bardzo nawiązujący do klimatu oldschool, a do big room dedykowany jest remix znanego nam Niels Van Gogh. Tu już macie pompkę nieźle zrobioną.

 

Zobacz dla porównania oryginał.