feelings jyye karma child afrojack 4 strings edm news

Oto pierwsza w tym roku mega mieszanka premier EDM / BIG ROOM. Jest bardzo ciekawie. R3hab & Afrojack, Karma Child & Amaal, JYYE, Timmy Trumpet x Marnik x Moonshine i Hardwell & Maddix & 4 Strings

 

Mieszanka, bo mamy tu różne brzmienia współczesnej muzyki elektronicznej. Tym razem sporo znanych postaci, dlatego tym razem chcielibyśmy wyróżnić producenta o tajemniczym pseudonimie JYYE. Zobaczcie też jak brzmią słynny klasyk Trance “Take me away” albo brazylijska bossa nova w mocnej wersji 2023.

Zaczynamy! 

Duet Karma Child (Marwen Tlili i Joe Hike) powraca na [UM_ID], wspierając się utworem ?Carry On? z ich charakterystycznego brzmienia. Zachowując poczucie wyjątkowości, obaj wykorzystali nostalgiczny wokal Amaala.

W tym tech house’owym kawałku znakomicie idzie bas. Sprawdźcie !

 

R3HAB & Afrojack na najnowszym promo z [CYB3RPVNK] dają czadu, ale nam się to podoba.

Ci długoletni przyjaciele, po raz kolejny łączą siły nad nowym wspólnym wydawnictwem ?Shockwave?. Kolejny festiwalowy “klejnot”, który następuje po ich oficjalnym hymnie Tomorrowland ? ?Worlds On Fire?.

Z zauważalnymi elementami brzmienia big-room, house i bass, prezentuje charakterystyczny styl zarówno R3HAB, jak i Afrojack. Jednocześnie wyróżniają się spośród mas innych premier.

Dzięki przeszywającym syntezatorom, masywnemu dropowi i przyjaznemu parkietowi basowi ?Shockwave? z pewnością przypadnie do gustu publiczności.

W ciągu ostatniej dekady R3HAB i Afrojack grali jeden po drugim sety na największych światowych festiwalach, wspólnie produkowali muzykę. Do tego remiksowali się nawzajem i po drodze nawiązali wieloletnią przyjaźń.

 

JYYE powraca z trzecim wydawnictwem w labelu [Future House Music]. ?Feelings? ma nieco mroczne, wciągające wibracje i progresywne syntezatorowe arpeggio. Do tego bardzo ładnie płynący , lekko pompujący rytm. No i lekka stopa.

John Turabian aka JYYE to producent  oficjalnego remiksu ?Tell It To My Heart? MEDUZA. Utalentowany gość !

 

Latynoski klasyk Sergio Mendes’a “Mas que nada” [Sony Music] w wersji future rave? Wow, odważnie, ale ciekawie. Takie coś to tylko Timmy Trumpet, Marnik i najmniej tu znany szwedzki duet Moonshine.

 

Supergwiazdor Hardwell i inny holenderski DJ/producent Maddix łączą siły  i remiksują klasyka Trance 4 Strings czyli Carlo Resoort i Jan De Vos.  ?Take Me Away 2023? [Spinnin’ rec] to nowy, mocny hymn o hardstylowym zacięciu, który zaskoczy Cię swoją mocą.

To super ciężki kawałek z szerokimi, marzycielskimi wokalami i hipnotyzującymi instrumentalami. Kontrastuje to do słyszalnego spokoju, przestrzeni i intensywności.