A U SZA LA LA i inne premiery na lekką karnawałową nutę

au sza la la arek braxton

Karnawał 2023 rozpoczęty, ale czy mamy coś fajnego z gatunku muzyki “lekkiej, łatwej i przyjemnej do tańca”.  🙂🙂🙂Poszukajmy! Oto efekt: Arek Braxton, TWOPILOTS, Rivo feat. Scarlett, VARGENTA & SUD.

 

Czy to ładnie zaczynać od naszego artysty? Może i nie, ale gdy posłuchacie poniższej selekcji, uznacie, że “Au sza la la la” jest najbardziej karnawałowe czy po prostu wesołe z poniższego , bardzo lekkiego repertuaru.

 

Rytm reggaeton powinien tu królować w kontekście karnawału. Z przykrością trzeba powiedzieć, że premiery 2023 tego gatunku są mało przebojowe, przynajmniej patrząc pod kątem naszych parkietów. Arek Braxton się nie patyczkuje w “Au sza la la la”.

Już wcześniej pokazał, że taki styl pasuje mu. 🙂🙂🙂 Tym razem słychać inspirację Ace of Base i jest wesoły tekst i już widać jak ludzie biegną na parkiet. Sprawdźcie zresztą sami!

 

 

“Break You Down” [Wagram] to premiera z Francji zupełnie nieznanego nam producenta, który nazywa się Rivo. Bardzo miły dla ucha jest wokal niejakiej Scarlett. Ten melodyjny utwór w klimacie deep house ma w sobie wiele uroku. Utwór nie ma jeszcze nawet wideo, w chwili pisania tego tekstu.

 

Ten utwór, nigdy byśmy nie zgadli, ale pochodzi z Norwegii i Szwecji. Nawet na dalekiej północy Europy robią taki Dance, a właściwie Goa dance. VARGENTA to producent Anders Hegrestad, a SUD pochodzi ze Szwecji. “Guiding Light” [Soave] to przykład trendu ciągle modnego w Europie.