Komodo remiksy

(I Just) Died In Your Arms stał się już niekwestionowanym hitem w klubach, dyskotekach i stacjach radiowych. Oto mamy paczkę remiksów oraz acapella, jakby ktoś chciał sam zrobić sobie swój własny remiks Komodo lub wykorzystać w secie np. do mash up. Przejrzyjmy zatem tą paczkę.

 

Mamt to wreszcie. Oto paczka remiksów Komodo. ?(I Just) Died In Your Arms? – ten utwór brytyjskiej grupy Cuttin Crew  (powstał w 1986 roku) w nowej tanecznej odsłonie stworzonej przez  grupę Komodo to niekwestionowany przebój tegorocznego lata!

 

Już z sukcesem

Na liście Polish Dance Chart był już nr 1 przez dwa tygodnie. Znalazł się w czołówce róznych podsumowań na Przebój Lata 2018. W utworze gościnnie zaśpiewał amerykański wokalista Michael Shynes. Do wzięcia udziału w teledysku Komodo zaprosili Kasię Bielecką, która jest mistrzynią Europy w pole dance. Teledysk ma już 25 milionów odsłon na YouTube!

 

Komodo Paczka remiksówTym razem prezentujemy 6 zupełnie nowych, wersji tego numeru! Zremiksowanych przez 6 różnych dj’ów oraz specjalną wersję Acapella!

Pierwsza z wersji – Club remix – to nieco mocniejsza opcja oryginału w wersji extended. Mikro remix można już dedykować do big roomów. Posiada tylko motyw z wokalu i mocne frazy future bass.

Wersja Johan K wydaje się bez pomysłu, bo wykorzystuje schemat grającego basu. Kolejna – Necola remix ma już w sobie pomysł. Zawiera cały wokal z oryginału co trochę ją ogranicza w wykorzystaniu jej w klubach poza polską. Oparta jest też na future house bass.

Primate remix jest już spokojniejsza, ale tylko z początku. Rozwija się i kończy future house. Pełny wokal.  Wersja 2nd Sound to także future bass.

Reasumując, za dużo tutaj mamy brzmień future bass jak na jedną paczkę. Wybór  ograniczony. Jeśli chcecie coś wybrać to polecamy Mikro remix. Dzieje się tu najwięcej. Jakość techniczna też najlepsza.

Być może będzie jeszcze druga paczka. Sugeruje to “Episode 1” na okładce singla oraz załączony plik acapella do zrobienia swojego własnego remiksu. Macie jakiś pomysł? Remiksujcie sami! Czemu nie?

 

Paczka remiksów Komodo – wykaz wersji:

  • Club Extended Remix 4:52
  • Mikro Remix 3:49
  • Johan K Remix 4:32
  • Necola Remix 4:40
  • Primate Remix 3:44
  • 2nd Sound Remix 5:01
  • Acapella 03:40

 

Przypomnijmy, że KOMODO powstała na bazie współpracy trzech dj?-ów i producentów, którzy swoje doświadczenie muzyczne i dj?skie zdobywali w kilku różnych projektach. W marcu 2007 Yash, Tom Sanders i Alex Red powołali do życia Komodo. Pierwszy utwór ?I love You so much? został już dobrze przyjęty w klubach i dyskotekach. Oficjalna radiowa premiera odbyła się dopiero 2008 roku i od razu trafiła na radiowe listy przebojów Eski. Potem był ?Get Away? , a następnie ?Still?.  W pierwszej dekadzie 2009 roku ukazał się singiel ?All 4 You?, który stał wielkim hitem rozgłośni radiowych oraz klubów i dyskotek. Potem było ich jeszcze wiele. Np.” I’m Feeling You” nagrali razem z Enlight. Dwa nakjlepiej ocenione ww serwisie digitaldj to “Dancing” (2013) i “Without You” z Helena (2017).