Kosling, Vessbroz, Metrush i SOLR x Rush ⭐ Oto fajne brzmienia Trance

jord cancun, kosling

Dziś w naszym cyklu premier EDM, tylko muzyka Trance. Ten gatunek powoli wraca “na salony”. Oto kilka przykładów, jak piękna może być ta muzyka. Oto Kosling ft. Robbie Rosen, Metrush & GSPR, Vessbroz x HiDDEKI & KAORU i SOLR x Rush & Hydro.

 

Muzyka trance, ale w swojej łagodniejszej odmianie. Będą to wykonawcy właściwie u nas zupełnie nieznani, jak na przykład niejaki Kosling. Kolejność tytułów jest przypadkowa, bo wszystkich warto posłuchać.

 

“Lonely Days” [Protocol Rec.] to przykład muzyki, która już dosyć dawno była na rynku, ale jej urok sprawia, że może sie podobac szerszej publiczności. Pochodzi z okazjonalnego wydawnictwa pt. “Protocol Vibes – Miami EP”, wydanego z okazji Ultra Music Festival 2022 i Miami Music Week.

Kosling to Rado Andrisoa Be Harvel. Zaczął w 2018 roku. Jego pierwszy utwór „Believe” osiągnął ponad milion streamów w czasie krótszym niż jeden miesiąc. Wraz z tym obiecującym debiutem wydał remiks „Begin Again” dla Thomasa Golda

W utworze towarzyszy mu wokalista Robbie Rosen, którego znamy z kilku produkcji. Panowie zresztą już pracowali razem wcześniej.

Na dole jeszcze jedno ciekawe nagranie z tego wydawnictwa.

Na Węgrzech robią nie tylko dobrą House Myusic, ale i trance. Metrush to Aron Bardos i Mihaly Berndt. “Stay Forever” [Hexagon] to ich kolejny udany utwór. Wspomaga ich GSPR czyli Gaspard Piot.

 

W “One Kiss Good Night” [Future House Music] znajdziecie paletę malowniczych dźwięków trance. Skąd pochodzi? Z Iranu! Vessbroz to duet. HiDDEKI to jeden producent, także KAORU , ale on pochodzi chyba z USA.

 

Ekipa nieznanych nam producentów w składzie: SOLR x Rush & Hydro nagrała przyjemny utwór “Heartless” [Protocol]. Pochodzi on z EP-ki “Protocol Vibes – Miami EP”.