sunset bros, alive jack back, fancy inc, roland clark

Oto premiery muzyki House jakie lubicie. W naszym cyklu przedstawiamy producentów mało lub w ogłole nieznanych. Oto Sunset Bros, Marsal Ventura & Arnny Montana & Ella Loponte, Dannic & Parah Dice, Xoro feat. TWNTY4 i David Novacek & Varone.

 

W dzisiejszym gronie jeśli ktoś może być wam znany to pewnie producent zza naszej południowej granicy – David Novacek. Zaczniemy jednak od dalekiej geograficznie Australii, bo tam robia nie od dziś znakomite kawałki. Oto przykład: Sunset Bros.

 

Oto legendarni didżeje i producenci z Sydney, Sunset Bros. Działają ponad 10 lat, ale u nas są nieznani. Duet tworzą Adriano Mercurio i Glenn Wilson.

Wydali dziś nowy utwór zatytułowany „Ain’t Giving Up” [TMRW Music]. Utwór utrzymany jest w dynamicznym brzmieniu lat 90-tych jakie lubimy.

Jak mówią:  „Nie poddawaj się” odbił się na nas, zwłaszcza po ciężkich czasach, które wszyscy przeżyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat”.

 

Oto kolejny remake Iana Careya. Znacie go na pewno doskonale, bo wrócił w 2021 roku w oficjalnym remiksie Joe Stone & ManyFew. Teraz mamy całkiem ciekawy cover „Rise” {Made 2 Dance] nieznanej nam formacji Marsal Ventura & Arnny Montana & Ella Loponte.

 

Dannic aka Daan Romers to producent z Holandii, a Parah Dice to producent gdzieś ze wschodu Europy. Nazywa się Adem Yiğit Bozdoğan. Możecie go kojarzyć z utworu „Hot”, który zremiksował Imanbek.

„Get over you” [Future House Music] to przykład ciekawego surowego wykorzystania brzmień house.

 

„In My Zone” [Nitron / Sony Music] to bardzo skoczny kawałek z mocna podkręconą stopą i charakterystyczną wstawką tropicalnych dźwięków. Do tego fajny wokal.

Xoro to 21-letni producent muzyki house i DJ z Londynu. We wrześniu 2020 r. Producent wydał swój debiutancki singiel „Face Mask On”, który stał się wirusowy na TikTok, osiągając ponad 100 milionów streamów na platformie i ponad 50 tysięcy filmów! Wydał oficjalne remiksy  dla artystów takich jak Joel Corry , Jax Jones i PS1.

 

Dawno nie prezentowany u nas czeski producent David Novacek prezentuje bardzo żywiołowy groove house „House Party” [Sirup Music]. Zajrzyjcie do środka utworu, bo pojawia się niezły sampel wokalny. tym razem wspomaga go Antonio Varone.