KSHMR Bombay Dreams promo

Oto trzy nasze typy z gatunku muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, którą określamy jako “Dance”. Tydzień temu nasze propozycje były bardzo różne gatunkowo; tym razem są zbliżone do sobie. Oto dwaj wykonawcy z USA i jeden z Norwegii: KSHMR, Filippin i Davai.

 

 

 

 

 

Coraz więcej producentów znanych z klubowej muzy robi lekkie, po prostu przebojowe, kawałki pop czy dance. Oto taki przykład. KSHMR (Niles Hollowell-Dhar) to producent z USA.

Do tej pory jego najlepiej przyjętą produkcją jest singiel “Secrets” Tiesto & KSHMR ft. Vassy. Inna to Tiesto & KSHMR ft. Talay Riley “Harder”. Bardzo dobrze ocenionym przez DJ’ów był jego remiks utworu Avicii “A better day”. Było to w 2015 roku. Z czasem producent odszedł od progressive house w kierunku deep house, a teraz nawet zaczepia w “Bombay dreams” o rytm reggaeton.

 


Filippin to producent z USA znany u nas już z kilku utworów, np. “I don’t even care” powraca z piosenką “Chasing after You” opartą na rytmie reggaeton, ale zmieszaną z pop i dance.

 


Oto prosta piosenka z ładną melodią w klimacie  deep dance house. Producencki duet z Norwegii połączył siły z wokalistą Philip’em Rustad. Początkowo planowali stworzyć wyłącznie remix kawałka ?Tear Me Down? Paula Raya, ale ostatecznie zdecydowali się wykreować całą kompozycję od zera.

Davai wkroczył na scenę dzięki utworowi “Replay” w 2017 roku. Trafił on na listy przebojów w 9 krajach i osiągnął najwyższe miejsce na 13 miejscu w Norwegii.

 


 

KSHMR Top 10

  1. With Tiesto  ft. Vassy Secrets Original Mix
  2. With Tiesto feat. Vassy Secrets (Remixes) Future House Extended
  3. Avicii For A Better Day KSHMR Remix
  4. with Tiesto ft. Talay Riley Harder Extended Mix
  5. With Hardwell Power Lucas & Steve Remix
  6. With Hardwell  Power Extended Mix
  7. With No Mondays Divination DJ Edit
  8. R3HAB & KSHMR Karate Instrumental mix
  9. With Maurice West Festival of Lights DJ Edit
  10. feat. Mike Waters My Best Life Extended Club Mix

 

 

 

z inne PROMO DANCE