natti natasha becky G Ram Pam Pam

Lekko, łatwo i z przyjemną melodią – czasami jak „Ram Pam Pam”, aż za bardzo – takie utwory recenzujemy w naszym cyklu DANCE PROMO. Oto  Mangoo & Faustix, Texas, Natti Natasha & Becky G i Texas.

 

 

Szeroko rozumiana muzyka Dance ma różne oblicza, w trzech poniższych przypadkach od House, przez Reggaeton, po Rock. Sprawdźcie czy Wam się podobają. Na początek RAM PAM PAM … z Ameryki Południowej, gdzie majówka trwa cały rok.

Ostatnio nieco „odpoczęliśmy” od reggaeton, a teraz mamy okazję posłuchać (i zobaczyć) coś wesołego, bo te dwie wokalistki-raperki są od zawsze wesołe. To nie pierwsza ich wspólna piosenkaBecky G „rozwaliła” nasdze parkiety kawałkiem „Mayores”, a Natti Natasha wygrała Eurowizję. No i sam tytuł: RAM PAM PAM – jest bardzo luzacko i wesoło, bo taki jest reggaeton.

„Time of my Life” to utwór o miłej dla ucha melodii opartej po części spreparowanym vintage-akustycznym brzmieniu (a la Lost Frequencies), ale producenci z północy Europy dodali tu lekki taneczny , bardzo wyrazisty beat.

Mangoo to producent z Uppsalla, w Szwecji – Mattias Brånn. Pod tym psaeudonimem działa od 2019 roku, kiedy to wraz ze skandynawskimi producentami Alanem Walkerem, K-391 i Martinem Tungevaag Mattiasem wydali singiel „Play”, „Eurodancer”.

Duńczyk – Faustix Morten Brangstrup Olsen ma dużo większy dorodek, choć sukcesów większych jeszcze nie. Być może kojarzycie jego przeróbkę „Genie In A Bottle” (Ch.Aquilera) ?

Od powstania sztandarowego hitu „Summer Son” tej grupy mija właśnie 22 lata (1999), a Texas ciągle nagrywa tanecznego rocka, który ciągle może się podobać. Takim kawałkiem jest „Mr Haze”, bo melodyjnym i co nas cieszy tanecznym. Warto na niego zwrócić uwagę, jeśli gra się imprezy dla bardziej wyrobionego odbiorcy.
Texas to szkocki zespół, grający pop-rocka,  założony w 1986 roku przez Johnny’ego McElhone’a. Texas wydał 10 albumów studyjnych, a przez 34 lata aktywności muzycznej zdobył zasłużona renomę.  Teraz promuje najnowszy album pt. „Hi”.
 

 

Zobacz inne wesołe hity na lekka nutę