alexandra stan, mattn, bitch, LIke smoke royal gigolos, MEARSY

Muzyka house bardzo obficie pojawiła się na progu wiosny 2023, w bardzo wielu ciekawych produkcjach. Niestety wybieramy tylko pięć. ☹☹ Oto Jack Wins & Stefi Novo, Royal Gigolos, TELYKAST & Giorgia Ku, Robin S & Digits 71 i Kaleena Zanders. Jako bonus mamy dla was zagadkę…

 

Na początek bardzo intrygująca zagadka. Prosimy najpierw posłuchać  utworu “Like smoke”…  

 

“Like smoke” [Push2play music] to nowy utwór twórców mega hitu ” California dreamin’ “. Kiedyś to było trio – dziś pod nazwą Royal Gigolos działa jeden człowiek – Michael Nehrig znany także jako Kosmonova. To świetnie poprowadzony energetyczny kawałek ze znakomitymi rapowymi samplami.

Ale to nie wszystko! Mamy dla was zagadkę: Jaki to sample pojawia się w środku? Odpowiedź na dole artykułu – w linku. ⚡⚡⚡⚡

 

Na pierwsze przesłuchanie “You got me” [Universal Music] brzmi może i banalnie, bo takich utworów jest sporo. A jednak “diabeł tkwi w szczegółach”. Bardzo dobra robota producencka w postaci lekko pompującego house, tu skojarzona z bardzo dobrym wokalem znanej nam już Giorgii Ku.

TELYKAST to bardzo zdolny duet (czasem chyba trio?) producencki, o którym pisaliśmy dwa tygodnie temu przy okazji kawałka “Dancing All Alone“, z Morgan Page.

 

“Praise me” [Spinnin Records] to już bardzo wakacyjny kawałek house, bo z dość lekkim beatem i łagodnym wokalem niejakiej Stefi Novo. Tego producenta przedstawialiśmy wielokrotnie. To Jack Wins , z pochodzenia Holender, ale od kilku lat działający w Wlk.Brytanii.

 

Wokalistka znana powszechnie z klasyka “Show me Love” – Robin S, przypomina swój  drugi – choć dużo mniej popularny – hit ‘Love for Love”. Dziś zremiksowali go w swoim charakterystycznym stylu producenci z Holandii znani m.in. z marki 71 Digits. Zrobione przyjemnie, dlatego polecamy….

 

Murzyńska wokalistka Kaleena Zanders o bardzo dynamicznym wokalu znana już jest z produkcji z Breathe Carolina, Dropgun, Morgan Page czy SNBRN. Dziś wydała solo kawałek  “Real Love” [Helix Records], który od razu przypomni wam pod kilkoma względami klasykę, a dokładniej w/w Robin S. Nam to nie przeszkadza 🙂👌🙂👌

 

 

 

⚡⚡⚡⚡ *** ⚡⚡⚡⚡

rozwiązanie zagadki znajdziesz tutaj