martina m Promo Polska davay davay

Oto trzy bardzo różne gatunkowo propozycje wybrane przez nas z premier polskich artystów. Jeden po angielsku.  Łobuzy, Miqro i Patrycja Malinowska, Bob One x Bas Tajpan. Dance House, Vocal House i rap House… do wyboru, do koloru.

 

Oto kolejny odcinek promo polska premiera. Łobuzy na lekko, Miqro na klubowo i Bob One & Bas Tajpan rapowo.

Miqro konsekwentnie trzyma się tradycyjnych (czy nie zbyt konserwatywnie) trendów House Music. W “Don’t loose your breathe” nawet słuchać echa klasyków Olava Basoskiego. Patrycja Malinowska jak zwykle śpiewa fajnie. Nie pierwszy raz przecież w klimacie House. Słuchać, że to jej “feeling”.

 


Disco Polo już chyba za nimi, zresztą Łobuzy od początku traktowali ten gatunek z przymrużeniem oka. Utwór “Urok” to taki dance house oparty na grającym basie. Wokal bez zarzutu, może brakuje jakiegoś wyraźniejszego lajt motywu, ale jako całość naprawdę bardzo przyzwoita.

 


Bob One ft. Bas Tajpan bardzo się spodobali utworem “Damy z siebie wszystko”, który był hip-hopowy. Tym razem postanowili zrobić mały eksperyment, pewnie wzorem innych hip-hopowców, i zrobić house rap. Tak powstał “Halo”.

Singiel jest 1. zapowiedzią nadchodzącego albumu duetu, który będzie następcą wydanego w zeszłym roku mixtape’u “PO SWOJEMU VOL. 1”.

 

Zobacz poprzednie PROMO POLSKA