DJ Raport poleca 'Madmuazel' - nowy utwór grupy Łobuzy

Premiera utworu tej formacji już teraz elektryzuje fanów muzyki disco w Polsce. Nie ma w tym przesady, bo Łobuzy, z zasady, muszą czymś zaskoczyć. Tym razem “uderzają” w kierunku eurodisco. Przy okazji przedstawiamy ich top 10.

 

Zespół Łobuzy znowu zaskakuje, bo nie byliby sobą gdyby napisali “Mademoiselle”. Jest zatem “Madmuazel”.

To pełne humoru i przymrużenia oka dzieło, które opowiada o tęsknocie, miłości i oddaniu do kobiety.

“Madmuazel” emanuje klimatem lat 90-tych, co z pewnością przyciągnie uwagę fanów tego niezapomnianego okresu muzycznego. Charakterystyczne dźwięki saksofonu dodają kompozycji niepowtarzalnego smaku, nadając utworowi wyjątkowego charakteru.

Teledysk

Nie tylko muzyczna strona utworu robi wrażenie. Do “Madmuazel” powstał także niezwykły teledysk, który przenosi nas w magiczny świat muzyki Łobuzów. Zręcznie skomponowane profesjonalne ujęcia mieszają się z nostalgicznie brzmiącymi kadrami zrealizowanymi kamerą VHS.

To połączenie nowoczesności i retro, które doskonale oddaje charakter zespołu. Główną rolę w teledysku gra zjawiskowa blond-piękność. Chłopaki prezentują świeże fryzury. W klipie obserwować możemy również proces powstawania obrazu z podobizną wokalisty ? Boogiego.

Premiera “Madmuazel” to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także wizualny festiwal dla fanów zespołu. Wideo już jest na tzw. karcie na czasie YouTube.

 

Digital DJ top 10

Poz. Artysta – Tytuł (Mix)
1.Zbuntowany anioł
2.Ona Czuje We Mnie Piniądz
3.Ł & Piękny Dawid – Łobuz kocha najbardziej
4.Ł ft. Topky – Dawaj mi pyska
5.Oczy jak pińć złoty
6.Ł & Ronnie Ferrari – Yakuza
7.Urok
8.Dawaj tu byku na melanż
9.Łobuzy – Dla Ciebie kupie se spodnie
10.Łobuzy – Nie namawiaj mnie do złego