Kungs, David Guetta i Izzy Bizu celebrują życie w singlu ?All Night Long?

Dwóch wielkich producentów i debiutantka – to ciekawy kontrast, ale znalazł się ważniejszy powód do zaangażowania w produkcję utworu “All night long” młodej wokalistki. Oto kilka szczegółów.

 

 

Do takiej współpracy musiało dojść wcześniej czy później. Valentin i David – obaj pochodzą z Francji. Ostatecznie powstał ?All Night Long?.

Hmmm, od razu muszę powiedzieć, że jestem odrobinę zawiedziony, bo po takich producentach oczekuję (nie tylko ja) czegoś “ekstra”. W “All night long” słyszymy kawałek vocal house, jakich wiele na rynku.

Coś podobnego David Guetta zrobił nawet całkiem niedawno. Liczyłem , może na odrobinę disco, i jakieś “świeże” brzmienie na głównym leadzie. Na przykład w “Substitution” czuć to “coś” i nie tylko dlatego , że zawiera sampla.

Wszystko tu brzmi fajnie, a najfajniej wokal, ale – jak dla mnie – brzmienie za bardzo to brytyjskie. Być może w UK, powiedzą “wow” i będzie wielki hit, ale u nas raczej nie.

Nie skreślajmy jednak tego utworu, bo być może pojawi się jakiś remiks.

Jak do tego doszło?

Historia powstania tego wspólnego kawałka rozpoczęła się z ich potrzeby stworzenia utworu, który będzie celebracją beztroski i pożądania. Pracując zdalnie między Paryżem, San Diego, Miami i Londynem twórcy nadali projektowi ostateczny kształt.

Kręcący się wokół filozofii zachęcania ludzi do tańca. ?All Night Long? Kungsa, Davida Guetty i Izzy Bizu jest obietnicą lepszego jutra i namawia do tego, by cieszyć się każdym dniem.

Silna artystyczna więź Kungsa z Guettą nie jest żadną niespodzianką. Ich współpraca to nie tylko ten sam kraj, ale połączenie sesji w studiu oraz wymiany myśli na odległość. O Kungsie i Davidzie Guetta pisaliśmy nieskończoną ilośc razy, dlatego teraz o wspomnianej nowej twarzy czyli dziewczynie na wokalu.

O niej

Izzy Bizu szybko stała się jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych wokalistek na brytyjskiej scenie muzycznej. Odkąd została uznana przez BBC za “Introducing artist of the year” (Artystkę Wprowadzającą Roku) i pojawiła się na nominacjach do “Critic’s Choice Award” jej kariera nabrała tempa.

Wylansowała nawet utwór pt. ?White Tiger? , który zapewnił jej rzeszę fanów na Instagramie w 2023 roku. Zyskał ponad 100 milionów odtworzeń w samym Spotify, co czyni ją jednym z najbardziej udanych utworów w jej karierze.