mike mago House Promo Promise land DJ Marlon Pansil twocolors

Mamy świetną muzę house, a w trzech przypadkach nawiązująca do naszych ulubionych czasów lat 90-tych. Polecamy polski remiks, którego odsłuch znajdziecie tylko w serwisie. To Agnieszka Adamczewska i jej przyjemna „Na wszystko przyjdzie czas” (Mandee Remix). M-22 , Friendly Fires , Leventina , Kideko, Jack Wins dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Dobrej muzy jest w tym tygodniu jest na tyle dużo, że z konieczności przedstawiamy tylko pewien wycinek z tego tygodniowej porcji nowości. Jeśli potrzebujecie dobrej mocnej muzy progressive house to polecamy Tony Junior & REGGIO „S4YM”.

Dotarły tez kolejne remiksy do ostatniego utworu DJ Antoine i drugiego z nowych Davida Guetty, tj. „Mad Love”.

A oto kilka naszych typów house….

 

M-22 to dwóch producentów: Matt James i Frank Sanders. Obu znamy z kilku remiksów, m.in.dla Jason Derulo i FloRida. Ich nowa autorska produkcja to bardzo ciekawie (i lekko) zaaranżowany vocal house z obowiązkową dawką progresji.

 

Friendly Fires to brytyjska grupa indie rockowa. Oto mamy znakomity remix Alex Metric, który uraduje fanów oldschool, bo producent wrecz kopiuje klasyczne sample ery lat 90-tych. Robi to jednak znakomicie. Pooolecamy!!

 

Bardzo fajny dość lekki kawałek z motywem na „fujarce” i wokalną wstawką jakby z jakiejś afrykańskiej melodii ludowej. Nie jest to moze jakieś odkrycie, ale na pewno taki kawałek może ubarwić Wam seta… Leventina to producent ze Szwajcarii Chris Reece.

 

Kideko to brytyjski producent i nagranie wydane przez Ministry of Sound. Proste w swojej formie nagranie ma swój charakterystyczny do zapamiętania riff i całkiem przyjemny damski wokal.

 

Jack Wins to już marka. Do tej pory częściej remiksował, np. Kygo,  ale oto mamy jego autorski produkt. Tym razem muza bliższa classic vocal house. Do tego znakomity wokal niejakiej Rae Hall. Bardzo dobra House Music!!