Magia jest w nas sara james

Zdecydowanie bardziej odpowiada nam ta młoda wokalistka w takim repertuarze jak ten nowy utwór, niż wcześniejszy „Na Sam Szczyt”. Na naszych parkietach z pewnością lepiej przyjmie się zgrabny taneczny pop zamiast stylizowany amerykański r’n’b.

 

Sara James zaskakuje nas bardzo pozytywnie swoim nowym utworem pt. „Magia jest w nas”. Okazuje się, że jest to odświeżenie utworu z lat 90-tych i jeszcze jednego z lat 80-tych.

 

Produkcją utworu „Magia jest w nas” zajęli się Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Już ich chwaliliśmy między innymi za utwór „Ramię w ramię„.

W tym nowym zastosowali podobny szablon oparty ma reggaeton’owej rytmice i użyli presetu modnego ze dwa lata temu. Te szczegóły jednak w niczym nie przeszkadzają gdy zestawi się to ze świetnym wokalem Sary.

Brakuje na tylko nieco basu na stopie co bardziej by utaneczniło utwór i prawdopodobnie by go lepiej ubarwiło aranżacyjnie.

Sara mówi

  • Praca nad piosenką i teledyskiem do utworu „Magia jest w nas” to dla mnie niesamowita przygoda. Podróż w czasie w poszukiwaniu muzycznych inspiracji, ale też ogromna szansa na rozwój i poznanie ciekawych osób. Cieszę się, że miałam szansę stworzyć własną aranżację  tak ikonicznego utworu, który jest bliski wielu Polakom. Jego przekaz jest niezwykle aktualny  –  odpowiada na to, co teraz dla nas wszystkich jest szczególnie ważne. Umiejętność bycia razem i dzielenia się swoim czasem, zasobami czy energią

 

Okazja i odświeżenie

Utwór Sary James z okazji 50-lecia marki Coca-Cola w Polsce. Okazuje się, że jest on odświeżeniem przeboju z lat 90-tych, który wykonywała Kasia Kowalska pod tytułem „Chcę zatrzymać ten czas”. Było to w 1999 roku.

 

Ale pierwowzorem był utwór amerykańskiej wokalistki Robin Beck.

Nagrała ona go także do kampanii reklamowej Coca Coli, ale w 1987 roku czyli bodaj na 25 lecie.