Marnik set

W tym odcinku naszego podcastu mamy niespodziankę w postaci setu włoskich DJ’ów i producentów reprezentujących lżejsza odmianę muzyki EDM. Czasem bywa to nawet  gatunek dance. Poza tym jak zwykle 30 minut nowości przedstawią autorzy: Juliusz Gryglewicz i Sebastian “Mały” Sikora.

 

Dlaczego to niespodzianka? Bo sami nie przypuszczaliśmy, że dotrze do nas “Marnik set”. To jednak w drugiej części naszego podcastu. Pierwsze 30 minut wypełnia jak zwykle przegląd najciekawszych nowości tygodnia.

 

Wśród nowości mamy wyjątkowo dużo znanych i lubianych postaci. Purple Disco Machine, Jax Jones, Martin Solveig, Alle Farben, ale też dawno nie słyszany NRD1.

Nie zabraknie odświeżeń. Usłyszycie utwór “Oh No”, który zawiera sampla przeboju z lat 60-tych, ale pamiętacie to (2021) zapewne z wersji Papa Zeus. Będzie “Sexy back”, o którym pisaliśmy ostatnio, ale też na nowo klubowy klasyk Faithless.

Marnik set

Alessandro Martello i Emanuele Longo, którzy pochodzą z Mediolanu, we Włoszech, chyba jeszcze w Polsce nie gościli. Z tym większym zainteresowaniem powinniście poznać zawartość ich 30-minutowego bloku muzycznego.

Co znajdziecie w Marnik set? Między innymi ich nowy autorski utwór (razem z Harris & Ford) pt. “Raindrop”. Pisaliśmy o nim kilka dni temu przy okazji przedstawiania nowości Goa dance.

Poza tym , w większości swoje nowsze produkcje, choć na sam koniec słychać starszy – “Gam gam”. Wśród jedenastu zmiksowanych kawałków w Marnik set znajdziecie utwory Kungs, Martina Garrixa, Steve Aoki czy Klaas’a.

Jako czwarty pojawia się autorski utwór ich kolegów Harris & Ford, którzy, razem z Faustix i wokalistką PollyAnna zrobili “Hollywood“.

Zobaczcie krótki film o Marnik.

https://www.instagram.com/p/B2zPVmnhont/?utm_source=ig_web_copy_link