jesteś tu
Główna > PROMO > Maruv & Boosin – Drunk Groove (Remixes) > paczka nr 1

Maruv & Boosin – Drunk Groove (Remixes) > paczka nr 1

Ten utwór z tygodnia na tydzień radzi sobie w Polsce coraz lepiej. W innych krajach Europy i Azji to już spory hit. W Rosji zdobył już nawet status „złotej płyty”. Maruv & Boosin – Drunk Groove już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl ,w remiksach, których dotąd brakowało.

 

 

 

 

 

Maruv & Boosin - Drunk Groove
Maruv & Boosin (fot.Facebook)

Maruv & Boosin powstał w 2017 roku. Tworzą go Maruv czyli autorka tekstów i solistka-wokalistka Anna Korsun , oraz Michael Boosin, który komponuje i gra na instrumentach głownie klawiszowych. W maju 2017 roku ukazał się ich debiutancki album , z którego utwór tytułowy utwór „Sontce” zyskał spory sukces i pierwsze miejsca list przebojów w części czołowych stacji radiowych w kraju.

We wrześniu MARUV rozpoczęła współpracę z muzykiem i producentem BOOSIN czego efektem były dwa utwory: „Spin” i „Drunk Groove”. Ten drugi zajmuje obecnie pierwsze miejsce na wielu listach przebojów na Ukrainie, w Rosji, Europie i Azji!

 

Utwór zajmuje obecnie nr 22 na Polish Dance Chart i ciągle idzie do góry. Niewątpliwie do dalszego wzrostu popularności przyczynią się remiksy, których pierwsza część własnie do nas dotarła. Na razie trzy sztuki.

Dwa pierwsze z nich są szybkie w klimacie house. Kolya Funk & Mephisto Remix przypomina produkcje duetu Filatov & Karas, gdzie główną rolę często odgrywał bas grający.

Mike Tsoff & German Avny Remix już nie tak dobry jak ten pierwszy, ale też niezły.

Natomiast zaskakuje trzeci, bo jest utrzymany w klimacie funky house i polecamy go na „czarne” parkiety.

Spodziewana jest jeszcze druga paczka remiksów. Na razie zatem mamy te trzy, które warto przetestować.

 

 

 

Maruv & Boosin – Drunk Groove (Remixes) > paczka nr 1

  1. Kolya Funk & Mephisto Remix 03:42
  2. Mike Tsoff & German Avny Remix 04:36
  3. Zamza Funky Remix 03:08

 

Podobne artykuły

na górze