Meek Mill Chromeo Dziarma promo black

W tym tygodniu mamy mało znane nazwiska, ale muza dobra. Zwłaszcza mało u nas znana Jorja Smith “Blue Lights” to naprawdę muza wysokiej klasy. Wokal także. Jorja Smith , Audiosonik , Raven & Kreyn & Uplink > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=i59Klb0S1Uw

Oto przykład wykorzystania klimatów czarnej muzy (hip-hop i soul) po mistrzowsku! Jorja Smith, artystka która właśnie jest w trakcie swojej trzeciej wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, podczas której zjawiskowo zadebiutowała na festiwalu Coachella, ogłasza premierę swojej debiutanckiej płyty! Album “Lost & Found” ukaże się 8 czerwca na CD i w serwisach cyfrowych. Płyta zawiera wydane wcześniej i świetnie przyjęte single “Blue Lights”, “Teenage Fantasy” i “Where Did I Go?”.

 

Cover przeboju z 2010 roku Lyaz, który może mało kto już pamięta, ale ta nowa wersja producenta Audiosonik szybko wpada w ucho, bo ma prosty melodyjny refren. Całość oparta na rytmie reggaeton, więc pod nożkę też w sam raz..

 

Bardzo energetyczna dawka hip-hop i elektroniki pod postacią trap. Całość jednak kołysząca i wpadająca w ucho, choć momentami za dużo tej elektroniki, jak dla nas, ale warto tego posłuchać i ocenić czy się nie przyda. Propozycja ze Spinnin Records.