Maseczka DJ Promotion

W dobie Koronawirusa maseczka stała się rekwizytem dnia codziennego. Pora stała się więc jak najbardziej właściwa, aby przygotować dedykowaną maseczkę specjalnie dla DJ’ów. Oto maseczka DJ Promotion, którą proponujemy używać tylko podczas grania, którego perspektywa już się pojawia.

 

Dużo czasu poświęcamy na naszych łamach kwestii powrotu do pracy. Powoli dowiadujemy się coraz więcej. Wiemy już, że ruszą długo oczekiwane wesela, na razie w opcji do 50 osób. Z czasem zapewne ten limit będzie powiększany dla imprez masowych aż do jego zniesienia. Przyda się więc maseczka DJ Promotion.

maseczka dj promotion

Kiedy to nastąpi nie wie nikt. Z pewnością przez najbliższe miesiące nie uciekniemy od różnych restrykcji związanych z Covid-19. Jednym z elementów tych ograniczeń jest ochrona twarzy.

Szczegółowe wymagania związane z imprezami masowymi, w tym weselami, poznamy na dniach, ale nie ma co się oszukiwać… przyjdzie Wam pracować w maseczkach.

Dlatego DJ Promotion przygotowało maseczkę, w której będzie można dostosować się do wymagań pandemii i pokazać się za konsoletą. Maseczka wyprodukowana została w Polsce, nie w Chinach.

Slogan “I am You safe DJ” nie pojawia się tu przypadkowo.  Chodzi o zachęcenie ludzi, aby też używali maseczek  w czasie waszej imprezy.

Wiadomo jak to jest w czasie imprezy, ale dostosowanie się do wymagań Głównego Inspektoratu Sanitarnego będzie obowiązywało wszystkich, nie tylko DJ’a prowadzącego dany event. Oczywiście można “olać sprawę”, tylko czy warto dwa tygodnie po takiej imprezie zaliczać kwarantannę? Pytanie retoryczne. A tak przecież może się stać jeśli uczestnicy imprezy zlekceważą wymagania związane z imprezą masową czasów COVID-19. Bądźcie więc czujni!

 

Maseczka DJ Promotion

Maseczka DJ Promotion nie będzie w sprzedaży, bo ma być przede wszystkim elementem higieny i ochrony DJ’a, a nie gadżetem.

Na pewno będzie to także element stroju, w zależności od rodzaju imprezy. Będą rozsyłane na ogół przy wysyłce nowych legitymacji i innych rodzajów przesyłek.

 

Maseczki mają szansę otrzymać uczestnicy najbliższego kursu szkoleniowego Multi DJ Camp 2020.