MAZZA – I Feel Love 👏👏 Klaas remiksuje hit trance sprzed lat

Mazza i feel love klaas remix crw

“I Feel Love” , który firmuje mała nam znany producent Mazza to przykład trance’owego hitu sprzed lat, który również można ciekawie odświeżyć według współczesnych brzmień. A do tego remiksem zajął się Klaas.

 

Ten utwór o znanym tytule „I Feel Love” nie ma nic wspólnego z klasykiem Donny Summer. To zupełnie inna muzyka. Nie disco, a trance w wykonaniu Mazza.

 

Miły dla ucha wokal był niewątpliwe dobrą baza do zrobienia, najpierw coveru przez Mazza, a potem remiksu przez Klaasa. Nie znamy tej nowej wersji oryginalnej, a tylko ten remiks. Jest on przykładem e trance’owe utwory sprzed lat można zrobić na nowo, nie koniecznie w tym samym gatunku.

Niemiecki producent Klaas Gerling zrobił to z dobrym wyczuciem.  Nie pierwszy raz. Przypomnijmy jego “Infinity” (remix Guru Josh w 2008), który stał się europejskim hitem.

W ubiegłym roku przez wiele tygodni przebywał na Polish Dance Chart jego remiks do “Komodo” Mauro Picotto.

Klaas na szczycie światowego DJ Elite z prawie 6 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify, 237 milionami streamów w 2021 i Giuseppe Boussemart-Mazza aka Mazza jeden z najlepszych szwajcarskich talentów elektronicznych z rezydencjami i występami od Europy po Azję i Bliski Wschód, milionami odtworzeń na YouTube i Spotify.

Oryginał 90

To produkcja włoskiej formacji skupionej wokół Mauro Picotto. Oprócz niego w formacji działali: Andrea Remondini, Massimo Chiticonti i Riccardo Ferri.

Pierwotnie utwór wydany był dość dawno, bo pod koniec lat 90-tych. W 1998 roku pod pseudonimem CRW, w której skład wchodziło czterech wyżej wymienionych Włochów. Osiągnął 15 miejsce na brytyjskich listach przebojów.