Mentalo Music winona oak robin schulz

Robin Schulz założył własną wytwórnię Mentalo Music, ale już widać, że będzie kontynuował obrany od kilku lat kurs muzyczny. Właśnie zdradził szczegóły projektu Mentalo Music, po co to wszystko i z czym startuje w swoim nowym etapie życia.

 

Robin Schulz założył własną wytwórnię Mentalo Music i startuje z pierwszym singlem pt. „Oxygen”,  ze szwedzką piosenkarką, która nazywa się Winona Oak.  Oto ten pierwszy singiel.

 

 

Własne studio

Oprócz działalności wytwórni, Mentalo Music utworzy również własne studio, które, podobnie jak sama wytwórnia, skupi się nie tylko na DJ-ach i producentach, ale także oferuje bazę dla zdolnych wokalistów (-ek) i autorów tekstów.

W ten sposób Robin Schulz chce przybliżyć muzykę, którą kocha, na wiele różnych sposobów. Jego zespół ludzi, który towarzyszył mu od lat nie tylko zawodowo, ale także prywatnie na przyjaznym poziomie, powinno mu w tym pomóc.

Mentalo Music Jak można się domyślać Robin skupi się w tym nowym projekcie na połączeniu tanecznych brzmień i nowoczesnego popu. To dzięki niemu jako artysta odniósł sukces na całym świecie.

Byliśmy zresztą świadkami jak ruszał w 2014 roku. Pamiętacie pewnie remiks „Waves” (Mr Probz) „Prayer in C”, potem wiele innych, ostatnio – „Speechless” – oraz jego obecny singiel „In Your Eyes”, które zebrały w sumie już ponad 6 miliardów streamów na całym świecie.

W 30 krajach łącznie został uhonorowany 260 nagrodami statusu Złota Płyta, Platyna lub Diament. Obecnie jest najpopularniejszym niemieckim artystą za granicą.

Jak widać utwór „Oxygen” wpisuje się w kontynuację deep-house’owego stylu producenta. jest tu dużo klimatu. Świetnie wypada Winona Oak.

Robin Schulz mówi: „Wraz z wprowadzeniem Mentalo Music marzenie się spełnia. Chciałbym podzielić się moją pasją i zaoferować młodym, przyszłym i uznanym artystom platformę, której potrzebują, aby dzielić się swoją muzyką.

Mentalo Music reprezentuje różnorodność i poświęci się z największą motywacją i zaangażowaniem w celu wydania muzyki na najwyższym poziomie. Nie mogę się doczekać tej przygody, a wraz z moim doświadczeniem i moim zespołem postaram się dodać kolejny udany rozdział”.

Utwory wydawane na Mentalo Music są dystrybuowane przez Spinnin Records.

Powodzenia Robin, na nowej drodze … życia i pracy!