lost jorja smith midi culture remix

Przedstawiamy utwór, który liczy sobie prawie pięć lat. Nie był u nas wielkim hitem, bo też nie jest to rodzaj muzyki celujący w polskiego odbiorcę. Jego wykonawczyni – Jorja Smith – ma jednak fenomenalny głos. Zainspirowało to pewnego producenta z Rumunii do zrobienia tanecznego remiksu. Oto Midi Culture remix.

 

„Lost” to utwór w oryginale pochodzący z albumu Jorji Smith, który pojawił się w 2017 roku. Nawet go recenzowaliśmy, bo znakomity wokal soul zrobił wrażenie i robi do dziś. Przedstawiamy specjalne promo (nie jest to bootleg!) zaprzyjaźnionego z nami producenta z Rumunii. Znacie go, ale przypominamy o tym niżej. Wersja nazywa się po prostu Midi Culture remix.

Jorja Smith i jej wokal najwyraźniej zrobiły wrażenie także na Midi Culture, który zdecydował się zrobić remiks tego utworu. Dostał nawet specjalną zgodę na jego publikację.

W Midi Culture remix producent podszedł do roboty nietuzinkowo, bo nie zrobił tego ani w Slap House czy nawet szablonie Deep House. Zdecydował się na minimalistyczny klimat tech house. To bardzo dobrze kontrastuje ze znakomitym wokalem. Może nie jest to muzyka na listy przebojów, ale z pewnością ubarwi nie jeden set didżejski.

O autorze remiksu

Midi Culture Sebastian Gheorghe, znany zawodowo jako Midi Culture. Jest producentem muzycznym i remikserem. Pojawił się na międzynarodowej scenie tanecznej w 2016 roku i od kilku lat cieszy się wielkim sukcesem dzięki opartym na basie utworom deep house i remiksom.

Najbardziej znany jest ze swojego remiksu „Sub Pielea Mea” z 2016 roku (#Eroina), wydanego przez (Warner Music), który osiągnął szczyt 11. miejsce na globalnej liście Shazam oraz #1 Rosja, #1 CIS, 7. Ukraina. Był także hitem we Francji i u nas w Polsce.

Zbierał już ponad 12 milionów strumieni na Spotify i 50 milionów wyświetleń na YouTube.