Illyus & Barrientos, My life, alle farben, sick individuals, kids on the run, klingande, back to you, lost frequencies

Oto nasza cotygodniowa selekcja pięciu najciekawszych premier house. Polecamy “My Life”, ale każdy z niżej wymienionych tytułów jest wart naszej uwagi. Dziś muzyka nieco lżejsza.

 

 

Dziś więcej melodii w premierach house music. Do takiego stylu przyzwyczaił nas producent Alle Farben , który tym razem z formacją Sick Individuals w ramach projektu “The Runaway club” nagrał “My Life”.

 

Duet Sick Individuals i doskonale znany nam niemiecki producent Alle Farben przygotowali bardzo przebojowy lajtowy kawałek house “My Life” [Spinnin].

 

 

Amerykański producent Morgan Page to weteran w tym zestawie producentów. Działa już ponad 20 lat. “Firewalk” [Armada] to jedna z lżejszych jego produkcji. Przyjemny refren i lekka stopa od razu mają szansę zyskać przychylność słuchacza.

 

“Going on” [Armada] powinien wam się od razu spodobać, bo to świetnie zaaranżowany Piano house, ale wg współczesnej receptury brzmieniowej. Pod nazwą Avian Grays ukrywają się dwie osoby. To Eelke Kalberg i Jesse Draak producencki z Hagi w Holandii. Natomiast Syzz  tworzą, drugi z wymienionych oraz Ryan Fieret.

 

DJ i producent z Mediolanu Samuel Sori przedstawia nam się pierwszy raz bardzo klimatyczną produkcję “Invinsible” [Soave]. Niewątpliwym plusem jest tu wokal.