bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Oto pięć naszych rekomendacji house wybranych z premier tego tygodnia. Znajdziecie tu różne jego odmiany, a jeden skojarzy Wam się  z … Lambadą. Oto djpromo: KSHMR ft. Mike Waters , Kryder & Fast Eddie, PBH x Jack ft. Hayla, Tiesto x Moska i Stockanotti.

 

 

 

 

 

KSHMR “My best Life” to wyraźna ewolucja tego producenta w kierunku bardziej przebojowej muzyki. Zaczynał przecież bardzo ostro.

Kim jest KSHMR?

Niles Hollowell-Dhar Lepiej znany pod pseudonimem KSHMR (wymawiany jako ?Kashmir?; stylizowany jako KSHMR), to amerykański muzyk, producent muzyczny i DJ z Berkeley w Kalifornii. Został sklasyfikowany na 23. miejscu wśród 100 najlepszych DJ-ów DJ Mag 2015.

Wtedy otrzymał nagrodę ?Najwyższy debiut w Top 100?. Jego miejsce awansowało potem na 12. miejsce wśród 100 najlepszych DJ-ów w 2016 roku i utrzymało to samo miejsce w 2017 roku. W lipcu 2017 r. Założył własną wytwórnię ?Dharma Worldwide?.

 


“Get Funky” nawiązuje do czasów lat 90-tych Klubb Music, chwilami nawet kopiuje pomysły z klasyka “Renegade master”, ale absolutnie to nie powinno przeszkadzać. Kryder to Christopher Knight, lepiej znany właśnie pod pseudonimem Kryder.

Kim jest Kryder?

Jest angielskim DJ-em i producentem. Najbardziej znany jest z płyty ?K2? i oryginalnego utworu Aphrodite  wydanego na Axtone Records oraz z remiksu Kölsch ft Troels Abrahamsen ?All That Matters?, z których oba osiągnęły pierwsze miejsce na liście Top 100 Beatport . Jest także właścicielem Kryteria Records. Wiele innych jego singli również odniosło sukces: ?Treasured Soul? i ?Jericho? znajdowały się w wielu tygodniach w pierwszej setce.

W nagraniu “Get funky” towarzyszy mu Fast Eddie Smoth (Edwin A. Smith) – czarnoskóry DJ i producent z USA.

 


PBH znany jest do tej pory z kilku udanych produkcji jako PBH & Jack Shizzle. Najlepiej przyjęte u nas były covery hitów “Ayla” czy “Sun is shining”, ale też ich remix dla Loud Luxury “Body Language”.

Wygląda na to, że jeden z nich skrócił swój name do “Jack” i mamy teraz duet PBH & Jack. W nagraniu “Waiting all my Life” towarzyszy im mało znana nam wokalistka Hayla. Robi tu swoim głosem dobrą robotę. Cały kawałek w średnim tempie naszym zdaniem na plus.

 


Tiesto postanowił tym razem się “pobawić” i wziął za cel akordeon i prawdopodobnie jakąś melodię kolumbijską sprzed lat. Dlaczego z tego kraju? Bo opakował to razem z Moska , który to nazywa się Daniel Amézquita – DJ i producent z Kolumbii. Wyszła prawie … lambada.

 


“Love, sex & fitness” to całkiem przyjemna disco house’owa produkcja z Niemiec. Stockanotti to Daniel Stock, a pomagają mu inni producenci z jego kraju, m.in. Manuel Reuter. Kawałek w sam raz na lato.

 

 

zobacz lżejsze produkcje house –  nasze typy. Lub promo Polska.