Nari, Pain, Tava & Luciana - Pump It Up

Ten hitowy kawałek belgijskiego wokalisty Danzela powstał w 2004. Nie ma DJ’a, który by go nie znał. Były już remiksy, odświeżenia, a teraz mamy najnowszy. Powstał we Włoszech. Oceńcie czy się Wam podoba.  Nari, Pain, Tava & Luciana – Pump It Up > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Nari, Pain, Tava & Luciana – Pump It Up > to nowy singiel z nowego solowego projektu dobrze znanego nam producenta Maurizio Nari we współpracy z włoskimi DJ’ami i producentami Stefano Pain i Tava. W naszych klubach swego czasu popularne były kawałki duetu Nari & Milani. To właśnie jeden z nich. 4

 

Luciana Caporaso, znana jako Luciana pojawia się w tej nowej wersji.  Ma na swym koncie niezliczoną ilość klubowych hitów. Współpracowała z największymi nazwiskami w muzyce dance, takimi jak Tiesto, Hardwell, Bassjackers, KHSMR, Will Sparks, 3LAU, Tom Budin, Dave Aude , …Zobacz jeden z ostatnich kolaboracji Luciana.

“Pump It Up!” powstał w 2004 roku i został wydany jako drugi singiel z jego debiutanckiego albumu “The Name of the Jam”.  Singiel dotarł do pierwszej dziesiątki we list we Włoszech, Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Danii, Belgii i Irlandii. Był też wielkim hitem w naszym kraju.

Danzel miał jeszcze kilka innych udanych utworów, ale tak ogromnego sukcesu już nie powtórzył. Ale mamy nową wersję jego największego hitu, który został zrobiony w przebojowym stylu, dość uniwersalnym, bo można go zagrać w różnych miejscach, nie tylko w big roomach.

Sprawdźcie to zresztą sami.  A więc … ?Don’t you know, pump it up, you’ve got to pump it up!?  … po prostu “wypompuj to!”

Singiel dostępny dla fanów  do posłuchania