nowi kumple vv rude wino masters kacper pluta to jest ta agbe wakacyjna latino-polsku-odc-3

Przedstawiamy trzeci odcinek “serialu ” pt. “latino po polsku”. Dziś w rolach głównych znani i nieznani : VV ft. Rude, Masters, Kacper Pluta i AGBE. Robi się ciekawie, no, ale dlaczego tak ostro ⚡⚡⚡ niektórzy śpiewają i to bez wersji alternatywnych?

 

Do latynoskiego nurtu made in Poland wkradł się właśnie nowy element. W jednych utworach , jak np. “Wino” , jest słodko i wesoło, a w innych jak “Nowi kumple” czy “To jest ta chwila” przekleństwa lecą jak z przysłowiowych nut.

Jadą “na k…”, ale z klasą

“Nowi kumple” [Agora]  to bardzo oryginalna piosenka zrobiona ze smakiem bardziej w afro i latino. ⭐⭐⭐ Konwencja raper+wokalistka tu brzmi bardzo dobrze. VV feat. Rude’a to bardzo tajemnicza dla nas formacja, bo nie dostaliśmy żadnego info do utworu. co nie co znajdziemy pod wideo. Jak piszą o sobie:

Pierwszy numer z “nowej” ery reprezentanta grupy DVD jest przełamaniem standardów i męczących autora schematów w swoich początkowych krokach muzycznych. Nowe kolory i barwy, wymieniane w tekście, inspirowały grupę do pierwszych wspólnych prób i stworzenia niezależnego zespołu. Kawałek ten jest zapowiedzią dalszej współpracy DVD, zdaniem autorów łączącej piękno sztuki zmiłowania do muzyki w jeden byt. Członkowie projektu stopniowo ujawniani będą w kolejnych singlach tworzonych przez ostatni jak i teraźniejszy czas.

Jest tylko jedno “ale”. Pojawiają się słowa na “k..”, a to błąd , bo przydałaby się wersja “clean”.

 

“Hej dziewczyno, choć ze mną na… Wino” [Masters Music] – ten człowiek wie jak to się robi. Do tego jeszcze wysoka jakość produkcji Pawła Jasionowskego aka Masters. Jak zwykle biesiadnie i w dobrym stylu.

 

Kacper Pluta postanowił nie na “słodko”, a nawet bardziej , bo “poszedł po bandzie”. Dlaczego? Wystarczy posłuchać , wokalista przeklina, więc  – uwaga z odtwarzaniem “To jest ta chwila” [MUGO]. Sam pomysł, naszym zdaniem znakomity. 👍👍👍 Tyle tylko, ze przydałaby się wersja ocenzurowana.

Producentem utworu jest , kojarzony z disco polo, producent – Liberthez. Tyle, że tu nie mamy tego gatunku.

 

Minimalistyczny beat wstawiono z głową, no może szablonowo, ale lepiej naśladować najlepszych niż byle kogo. !

 

Zobacz odcinek nr 2 “Latino po polsku”