na parapecie łzy

„Na parApecie” kontynuuje przyjemną stylistykę, i co ważne dla nas, taneczną stylistykę zespołu Łzy. Chce się tego słuchać, chce się to tańczyć …

 

Agnieszka 2.0” zrobiła furorę także na naszych parkietach, ale większość z nas przyjęła to jako re-make czyli odświeżenie. Okazuje się, że jest inaczej. „Na parApecie” to zupełnie nowy utwór, ale mający to „coś”. Oto on.

 

Miło dla ucha, przebojowo, czytelnie i co nas bardzo cieszy ciągle tanecznie. Oto grupa Łzy, która można by dziś określić , parafrazując „Agnieszkę” jako Łzy 2.0. A przypomnijmy, powstała w 1996 roku.

Oto co piszą 

Bardzo się staramy , chociaż być może rock już jest „martwy” , chociaż wszędzie królują inne gatunki muzyczne , chociaż często możemy liczyć tylko na was , to my bardzo się staramy , bo może nadal jest ktoś , kto to docenia i dla kogo warto.Chcemy tylko żebyście o tym wiedzieli.

Piosenka „na parapecie” , to historia młodej dziewczyny ,która „ma wszystko” , a pomimo to jest zdecydowana zakończyć swoje życie.To w dzisiejszych czasach coraz częściej pojawiający się problem depresji u młodych osób , depres

Zmiany 2.0

Pisaliśmy o nich przy okazji „Agnieszki 2.0”.

U boku lidera grupy Adama Konkola śpiewa teraz nowa wokalistka Paulina Titkin. 25-latka na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie jest nauczycielką i uczy dzieci edukacji przedszkolnej. Ze sceną związana jest praktycznie od dziecka. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenach w mieście, z którego pochodzi, czyli Kielc. W jej rodzinnym mieście nazywano ją „kielecką Wyszkoni” ze względu na podobieństwo głosu do pierwszej wokalistki Łez.

W zespole występują obecnie także Szymon Błoch (gitara), Piotr Malinowski (gitara basowa) i Jakub Kaczyński (perkusja).

„Na parApecie” towarzyszy równolegle opublikowany remiks o nazwie Sander-7 Remix, ale w naszej ocenie polecamy , nawet DJ’om, oryginał tej nowej piosenki.