Wakacje w pełni – i mimo okresów urlopowych nie brakuje nowości disco/dance. Sprawdźcie co możecie znaleźć do pobrania w naszym serwisie dla DJ-ów na ten weekend.

Wakacyjne nowości disco/dance zaczynamy od chyba najbardziej letniej propozycji spośród wszystkich w tym tygodniu.
Czyżby właśnie na naszych oczach rodził się nowy, wakacyjny hit wszech czasów??  I to w dodatku pełen typowego, B-QLL-owego humoru??
“Janusz i Grażyna”, czyli premierowy utwór od tego niesamowitego duetu to bardzo komiczni, a wręcz przerysowana historia młodego małżeństwa oraz tytułowego Janusza i jego dziewczyny. Utwór idealnie koreluje z teledyskiem – i to w dodatku po raz pierwszy w rozdzielczości 8K. Pozwólcie się więc porwać wakacyjnemu szaleństwu z Jaco i Ombre.

Wśród nowości disco/dance znalazła się gorąca premiera od zespołu SOLEO. Wpadła do nas w ostatniej chwili przed napisaniem tego artykułu, więc sami jeszcze jesteśmy w muzycznym szoku. I bardzo dobrze – bo o taki efekt chodziło Kamilowi i spółce.
Zupełnie inna produkcja niż dotychczas, która porusza ponadczasowy problem, jakim jest małżeństwo. “Ja się z Tobą nie ożenię” to fantastyczne połączenie tanecznego aranżu z typowymi elementami dętymi rodem z reggae i ska. Całość dopełnia tekst opowiadający dlaczego nie dojdzie do ślubu.
Kolejna wakacyjna nowość disco/dance z dużą dozą humoru. Musicie posłuchać koniecznie.

W utworze tego młodego zespołu, który możecie znać chociażby z występów w talent show DISCO STAR, wielu ekspertów w dziedzinie muzyki disco/dance upatruje kandydata do hitu lata.
I całkiem słusznie – bo zespół ERATOX już nie raz udowadniał, że choć młodzi stażem to potrafią skraść serca milionów fanów.
Tym razem ma tego dokonać premierowa nowość disco/dance zatytułowana “Pokochaj jak ja”. Muzycznie utwór zachowany jest w tradycyjnym dla Przemka i jego bandu stylu, ale w połączeniu z tekstem staje się niczym magiczne zaklęcie, które rzuca czar na słuchacza. A ten powraca do tej piosenki jeszcze raz… I jeszcze…
Zresztą posłuchajcie i sami oceńcie.

To zaledwie mała zapowiedź tego co z nowości disco/dance znajdziecie w największym serwisie z legalną muzyką dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl

Więcej informacji znajdziecie na bieżąco na naszym fanpage’u na facebook’u – DJ Promotion DISCO DANCE.

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1735471929869065/