Mowe

Oto cztery utwory różne stylistyczne z obszaru muzycznego Dance/Pop. Łączy je prosty rytm i melodia. Oto Alan Walker, Sia, Jennifer Lopez i Mowe > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 


Jak zwykle melodyjna ballada future pop i jak zwykle z tanecznymi elementami. „Different World” to także tytuł jego debiutanckiego albumu. Alan Walker ma na koncie takie przeboje jak „Faded”, „Alone”, „Ignite” i „All Falls Down”.

Płyta ukaże się już 14 grudnia. Norweski artysta, który muzykę tworzyć zaczął w 2012 i udostępniając ją w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata muzyki elektronicznej.

Alan ma na koncie występy na największych europejskich festiwalach, w tym Lolapalooza, Creamfields, Tomorrowland, a także występy w roli supportu przed Rihanną podczas ANTI Tour World.

 

To dość szybki utwór Jennifer Lopez, ale wyrażnie nastawiony na ekraz. Utwór „Limitless” pochodzi bowiem ze ścieżki dźwiękowej filmu „Second Act”. Utwór napisała Sia, a wyprodukował go Jesse Shatkin.

 


Sia i jej fenomenalny głos bronią się w każdym nagraniu. Oto to najnowsze „I’m still here”. Piękna ballada future pop.  Ballada, ale jest wyrażnie zaakcentowana stopa.

 


Bardzo lekka stopa, gwiazdanie i prosta, przyjemna, delikatna melodia. “Down By The River” to nowy singiel austriackiego duetu – Mowe – deep house/indie popowego, który ma na liczniku ponad 100 milionów streamów od ponad 4 miliony słuchaczy na Spotify mieszkających w 61 krajach.

Ich debiutancki album „Back In The Summer” ukazał się w 2016 roku i został gorąco odebranych przez fanów i DJ-ów. Wokalnie wspomaga ich niejaka Emy Perez. BYc może pamietacie ich utwór „Down For Anything” z Sam Feldt.