Ocean Drive remix > Purple Disco Machine wygrywa REMIX TYGODNIA

ocean drive Purple Disco Machine duke dumont

Purple Disco Machine ponownie zwycięża w naszym tygodniowym plebiscycie na najciekawszy remiks wśród premierowych remiksów. “Ocean Drive remix” #1! Zyskał bardzo wysoką  notę. Przedstawiamy Top 10 wybrane przez polskich DJ’ów.

Oto utwór brytyjskiego DJ-a i producenta. Duke Dumont, wykorzystał w swoim utworze – bez zgody – wokal niejakiego Boya Matthewsa. Utwór stał się sporym hitem także w Polsce. Po czterech latach powraca w postaci remiksu, który okazuje się być strzałem  w przysłowiową “10”. Dziś “Ocean drive remix” wygrywa na plebiscyt.

 

Trzeba przyznać, że niemiecki DJ i producent – Tino Piontek aka Purple Disco Machine – wywiązał się z zadania rewelacyjnie. W “Ocean drive remix” znów zaczerpnął z muzyki disco.

 

Pewną niespodzianką jest wysoka ocena nieznanego nam producenta. dEVOLVE to mieszkający na Florydzie w USA artysta zajmujący się różnymi gatunkami, którego brzmienie jest zakorzenione w wielu gatunkach, w tym karaibskim dancehall, muzyce elektronicznej big room, trapie, hip hopie i różnych globalnych rytmach basowych. Jako artysta zebrał ponad 35 milionów odtworzeń swojej muzyki, co zostało podkreślone przez współpracę z eklektyczną grupą wokalistów. Zrobił remiks dla Sigma.

 

 

 

Digital DJ Top 10 remix tygodnia

  1. Duke Dumont – Ocean Drive remix – Purple Disco Machine Remix 4,65
  2. Sigma, John Newman High On You DEVOLVE Extended Mix 4,33
  3. Masters Tak jak ja Dance 2 Disco Remix 4,29
  4. Weź Nie Pytaj Cicha woda Dance 2 Disco Remix 4,14
  5. Defis Piękny sen Tr!fle & Loop & Black Due Remix 3,88
  6. Olivia Addams Dumb Adrian Funk x Olix Remix 3,78
  7. Richard Blacklund Here With Me Mordax Bastards Remix 3,71
  8. Rat City feat. Isak Heim I Just Wanna Dance LT Wee Remix 3,67
  9. Tania Doko Piece Of Me Matt Green Remix 3,29
  10. Marshmello & Halsey Be Kind Joy Club Extended Mix 3,29

 

 

Zobacz poprzedni REMIX TYGODNIA