OFF MY MIND TCTS x Nono

„Off my mind” to kawałek w stylu jaki lubimy. Lajtowy UK house z prostą linią melodyczną. Oto TCTS i Nono.

 

Muzyki House mamy sporo, nawet z początkiem 2022 roku. Jeden z nich wyróżnia się swoimi walorami. Oto „Off my mind”.

„Off my mind” przypomina te hitowe kawałki, które skojarzycie z tym co robił inny brytyjski producent Jax Jones. Tak zwany lajtowy UK house, z prostą linią melodyczną i co ważne łatwo wpadającym w ucho lajt motywem wokalnym.

Niby proste, ale nie nie proste, bo też  nie można przesadzić z tą prostotą czy nawet „słodyczą”.

O wykonawcach

TCTS to angielski DJ i producent muzyczny z Manchesteru. Naprawdę nazywa się Sam O’Neill. Nie jest nowicjuszem. Znamy go od 2014 roku, kiedy to docierały do nas jego remiksy, na przykład dla wokalistki Ella Eyre. Rok później dla Years & Years.

W 2018 roku zremiksował utwór Duke Dumont’a „Inhale”, ale ten najbardziej znany to „Ritual” (2019), dla  Tiesto, Jonas Blue & Rita Ora. W sumie, jest tego znacznie więcej.

Wreszcie, w 2021 pojawił się z autorskim utworami „Bang” i „Day & Night”, ale nie zrobił on furory na naszych parkietach. Teraz może się to zmienić, bo TCTS połączył siły z brazylijską artystką Nono właśnie w tym nowym utworze „Off My Mind”.

Utwór dostępny jest również w wersji bardziej energetycznej (future),  zremiksowanej przez utalentowany duet muzyki elektronicznej z Glasgow – Illyus & Barrientos.