jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO > OLIVER HELDENS King Kong (HI-LO Touch > nowe kreatywne pomysły czyli nowy sztos OH

PROMO > OLIVER HELDENS King Kong (HI-LO Touch > nowe kreatywne pomysły czyli nowy sztos OH

Helldeep Records w kooperacji ze Spinnin Records wypuścił właśnie nowy kawałek tego producenta > OLIVER HELDENS King Kong (HI-LO Touch) to produkcja z pomysłem, która udawadnia, że OH to koleś naprawdę kreatywny. Promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

Przyzwyczailiśmy się do charakterystycznego basu Oliver Heldens, ale on bynajmniej nie stoi w miejscu i kreuje nowe pomysły brzmieniowe. A więc zaczyna się oldschool’owo, ale dalej wchodzi obowiązkowy bas grający, ale inaczej grający niż kiedyś. Potem wchodzi fragmentarycznie mocniejsza elektronika, by dalej ustąpić m miejsca basowi, który ciągle u Heldensa pozostaje najważniejszy. OLIVER HELDENS King Kong (HI-LO Touch) to utwór dość uniwersalny, bo pasuje zarówno do big rooms jak i na dancefloor. Po prostu OH nie przegina tym razem z mocnymi brzmieniami, choć całość jest zdecydowanie energetyczna. Za to między innymi Oliver Heldens jest ceniony.

 

Heldens rozpoczął profesjonalną karierę muzyczną, kiedy podpisał kontrakt Spinnin’ Records w roku 2013. Jego pierwsze wydania „Stinger” i „Thumper” zrobił wspólnie z DJ’em Jacobem van Hage’em. Kolejny utwór – „Panther” został wydany ze współpracą z Robbym Eastem, który został wydany pod etykietą Oxygen 2 grudnia 2013 r. Singiel „Gecko” zadebiutował tego samego miesiąca w wytwórni Musical Freedom i wspiął się na pierwszą pozycję DMC Magazine Buzz Chart i został nazwany „Essential New Tune” przez BBC Pete Tong 31 stycznia 2014 r.

Heldens wydał remix utworu „Feel Good” Robina Thicke’a. W 2014 r. rozpoczął wyjazdy na letnie festiwale, prowadził imprezy w znanych miejscach, m.in.: EDC, Amnesia Ibiza, Tomorrowland, Departures Ushuaia Ibiza, Creamfields, Electric Zoo Festival, Veld Music Festival i Stereosonic.

Wystąpił w 2017 roku w Polsce podczas Sunrise Festival w Kołobrzegu. I prawdopodobnie pojawi się tam w tym roku.

 

OLIVER HELDENS King Kong (HI-LO Touch)  > polecamy ten jego nowy kawałek.

 

 

Podobne artykuły

na górze